09308665973   راهنمای خرید 
11 سال هست با شماییم
  11 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین ویژه عید نوروز  
چگونه عمر رنگ مو هایمان را زیاد کنیم ؟
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

چگونه عمر رنگ مو هایمان را زیاد کنیم ؟

بانوان علاقمند به استفاده از رنگ های متنوع برای موهایشان هستند ، و در این راه رنگ های مختلف  از مارک های گوناگون را امتحان می کنند . در این راه مهم ترین دغدغه ای که دارند انتخاب مارک خوب است تا رنگ موهایشان برای مدت زیادی دوام بیاورد و زود از بین نرود اما باید بدانیم که راه های خیلی ساده برای محافظت از رنگ مو است  ما در اینجا به چند روش ساده در نگهداری رنگ مو اشاره میکنیم .

۱ – موهایتان را هر روز با شامپو نشویید .

محقق المانی استله بامهازر می گوید : نیازی نیست که هر روز موهایتان را با شامپو بشویید . در ریشه مو چربی های بسیار ارزشمندی وجود دارد که با هر بار شستشو از بین می رود و با از بین رفتن چربی مو ، رنگ مو نیز کم رنگ تر می شود . برای همین نیاز به استفاده از شامپو روزانه نیست و می توانید موهای خود را با شامپوهای خشک گیاهی شستشو دهید . همچنین این محقق ادامه میدهد اگر از افرادی هستید که به شستن موهایتان حساس هستید فقط پوست سر را بشویید و به موهایتان شامپو نزنید .

۲ –  از محصولات صحیح استفاده کنیم .

ریتا هازن متخصص رنگ مو میگوید : بسیاری از اوقات ، رنگ پریدگی موهایمان کاملا طبیعی است ولی  باز هم موهایمان با طراوت دیده نمی شود که اگر از محصولات مناسب استفاده نکنید این مشکل تشدید نیز می شود . او ادامه میدهد وقتی موهایتان را رنگ کردید حتما از شامپو و نرم کننده های مخصوص موهای  رنگ شده استفاده کنید .چون استفاده از شامپو مخصوص موهای رنگ شده بسیار مهم است و شامپوهای معمولی برای موها خیلی قوی است و رنگ موها را از بین می برد .

۳ – با موهای خشک درون استخر شیرجه نزنید .

استیت یکی دیگر از محققان رنگ مو می گوید : قبل از ورود به استخر موهایتان را با اب شهری یا معدنی خیس کنید . این کار باعث می شود گیسوان شما اب شهری یا معدنی را به خود جذب کند و اجازه نفوذ کلر درون اب استخر را  به موهای شما ندهد.

۴ – از سرما و گرمای بیش از اندازه خودداری کنید

کوبلر می گوید : موهایتان را با آب ولرم شستشو دهید تا رنگش برای مدت زیاد با دوام باشد و در اخر سر با اب خنک موهایتان را بشویید تا درخشان شود .

۵ –  از رنگ کردن زیادی موهایتان خودداری کنید .

هر چه بیشتر موهایتان را رنگ کنید یا سشوار بکشید موهایتان مواد مغذی زیادی را از دست می دهد . به همین دلیل استفاده از نرم کننده ها برای به دست اوردن مواد مغذی بسیار مهم است . برای این منظور میتوانید از ماسک مو ، سرم مو یا روغن مو استفاده کنید . این محصولات را می توانید شب استفاده کنید و تا صبح روی موهایتان نگه دارید این عمل مانند ان است که یک مرطوب کننده به موهایتان زده اید .

۶ – رنگ موهایتان را جلا دهید .

وقتی موهایتان را رنگ میزنید تا نوبت دیگر به سالن های ارایشی بروید و موهایتان را جلا بدهید .

۷-  موهایتان به ضد افتاب نیاز دارند .

چون اشعه های خورشید باعث کم رنگ شدن رنگ مو می شود باید از محصولاتی استفاده کنید که موهای شما را در برابر  UV  محافظت کند به همین منظور وقتی میخواهید چند ساعت بیرون از منزل باشید بهتر است از روغن هایی که موهایتان را درخشان نگه می دارد استفاده کنید .


برای دیدن محصولات مراقبت از مو و خرید اینجا را کلیک کنید.

مو ,رنگ مو ,شامپو موی رنگ شده ,شامپو موهای رنگ شده, شامپو موهای رنگ شده ,شامپو مخصوص موهای رنگ شده ,شامپو برای موهای رنگ شده ,شامپو مناسب برای موهای رنگ شده , شامپو مخصوص موهای رنگ شده , رنگ موی سال ۹۳, رنگ موی سال, رنگ موی سال ۲۰۱۴ چیست ؟, رنگ موی سال ۹۳ چیست ؟       چگونه عمر رنگ مو هایمان را زیاد کنیم ؟      

شامپو رنگ مو فانتزی,شامپو رنگ مو قهوه ای,شامپو رنگ مو مردانه,درمان موخوره بدون کوتاهی,درمان موخوره سر,درمان موخوره شدید,درمان موخوره مو

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید