09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت کارتی یا آنلاین از سایت  
کرم ضد ترک بارداری
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

کرم ضد ترک بارداری


ترک بدن در بارداری

بعد از به دنیا آوردن کودک بسیاری از چیزها تغییر می کند: برنامه ها ، زمان خواب و احساس آزادی ، به ذکر چند مورد.

همراه با یک برنامه در حال تغییر ، تغییرات فیزیکی بسیاری وجود دارد که مشاهده خواهید کرد. اصلی ترین آنها علائم کشش است . برای بسیاری از خانم ها ، علائم کشش به اندازه پوشک بچه و شیر مادر بخشی از بچه دار شدن است .

آناتومی علامت کشش

علائم کشش زمانی اتفاق می افتد که بدن شما سریعتر از میزان تحمل پوست رشد کند . این باعث می شود که الیاف الاستیک دقیقاً زیر سطح پوست شکسته شود و در نتیجه علائم کششی ایجاد شود.

رشد سریع می تواند باعث ایجاد علائم کششی به خصوص روی شکم و پستان شود ، دو ناحیه ای که بیشترین رشد را دارند. کشیدگی ها همچنین می توانند در ران ، باسن و بالای بازوها ظاهر شوند. این علائم اغلب به رنگ قرمز یا بنفش شروع می شوند ، اما پس از بارداری به تدریج سفید یا خاکستری می شوند.

به عبارت دیگر ، وقتی نوبت به علائم کشیدگی می رسد ، سرعت شما چقدر سریع می تواند به همان اندازه افزایش یابد.

چه کسی علائم کشش دارد

اگر مادر شما دارای علائم کشش است ، پس احتمال ابتلا به آن نیز بیشتر است ، زیرا ژنتیک در این امر نقش دارد.

اگر رنگ روشن تری داشته باشید ، تمایل به ایجاد علائم کشش صورتی مایل به صورتی دارید. زنان پوست تیره تمایل به ایجاد علائم کششی سبک تر از رنگ پوست دارند.

روی محو شدن تمرکز کنید

در حالی که برخی از علائم کششی به طور طبیعی کم رنگ می شوند و خطوط نقره ای کم رنگ می شوند ، برخی دیگر تیره تر و نمایان تر می شوند. والدورف می گوید ، بهترین زمان برای درمان این علائم زمانی است که آنها هنوز در آن مرحله مایل به قرمز هستند. ژل های ساخته شده اسید هیالورونیک ممکن است کمک کنند. در یک مطالعه ، افرادی که از این ژل استفاده می کردند گفتند که علائم آنها پس از ۱۲ هفته استفاده روزانه کمرنگ می شود.

بهترین درمان برای درمان ترک شکم استفاده از محصولات فروشگاه بزک هست که در ادامه براتون معرفی میکنیم .

برای دیدن متن کامل و خرد اینجا را کلیک کنید .
ترک بارداری شکم,ترک بارداری طب سنتی,ترک شکم در بارداری,ترک شکم بارداری,ترک شکم بعد از بارداری,ترک شکم بعد بارداری,ترک شکم بعد از زایمان,ترک شکم در بارداری دوم,ترک شکم با لیزر

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید