09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت کارتی یا آنلاین از سایت  
کرم ماساژ ضد درد زنجبیل و الوورا
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

کرم ماساژ ضد درد زنجبیل و الوورا

می خواهیم شما را با خاصیت گیاهی به نام زنجبیل بیشتر اشنا کنیم . اگر پا به صحبت های افراد مسن  بنشینیم ، از درمان بیماری های خود به وسیله داروهای گیاهی را خواهند گفت ، در زمان های قدیم افراد برای درمان انواع بیماری های خود از داروهای گیاهی مخصوصا از زنجبیل استفاده می کردند .

امروزه زنجبیل به عنوان داروی خانگی مورد استفاده قرار می گیرد ، زنان باردار ، افرادی که دچار شیمی درمانی شده اند ، مسافرانی که دچار دل بهم خوردگی شده اند ، از زنجبیل استفاده می کنند . اما استفاده از زنجبیل در اینجا به پایان نمی رسد در تحقیقات اخیری که بر روی زنجبیل انجام گرفته ، پژوشگران به وجود دو نوع ماده در زنجبیل پی برده اند که به تسکین درد کمر ، پا و ……….. کمک شایان می کند . این دو نوع ماده جینجرول‌ها و فنول‌ها است که خاصیت ضد دردی دارد .

محققان تصمیم گرفتند خاصیت معجزه اسای زنجبیل را بر روز بیمارانی که به درد کمر و پا مبتلا هستند مورد ازمایش قرار دهند . ان ها بیماران خود را به دو گروه ۲۰ نفری تقسیم کردند ، گروه اول هر روز با روغن زنجبیل محل درد را ماساژ می دادند و گروه دوم  از زنجبیل استفاده نمی کردند ، بعد از دو هفته گروه اول مورد ارزیابی با گروه دوم قرار گرفت ، گروهی گه از روغن ضد درد زنجبیل استفاده کرده بودند دردشان تسکین یا کاملا درمان شده بودند اما گروه دوم همچنان درد داشتند .

شیره سقز سفید اکسیر درمان دردهای استخوانی و ماهیچه ای
شیره سقز سفید بعنوان یک داروی گیاهی است که از دیدگاه حکمای طب سنتی مالیدن شیره سقز سفید می‌تواند به درمان واریس ،استخوان درد، پا درد، گرفتگی عضلات، آرتروز، سیاتیک، زانو درد، روماتیسم، ترمیم محل شکستگی ها و دردهای مزمن عضلانی و ماهیچه ایی کمک کند. این شیره توسط عطاران مجرب، بدون بی حس کنندگی و بدون مُسکن تهیه شده است و صرفا بعنوان داروی گیاهی درمانی برای انواع دردهای استخوانی و عضلانی می باشد. شیره سقز به علت داشتن ویتامین D و املاح زیاد مخصوصا کلسیم براى درمان درد استخوان، ترمیم شکستگی استخوان، تقویت بافت استخوان و پیشگیرى از نرمى استخوان موثر هست. شیره سقز جدا از خاصیت ضد دردی و ضد آرتروزی، سیاهرگ‌ها و عضلات پا را در به حرکت درآوردن موثر خون کمک کرده و باعث تخلیه خون از رگ ها می شود که باعث می شود واریس بتدریج از بین برود.
» برای خرید شیره سقز اصل اینجا کلیک نمایید

برای دیدن محصولات ضد درد و خرید اینجا را کلیک کنید.

درد, درد پا ,درد كمر,كرم ماساژ ,كرم ماساژ بدن, كرم ماساژ صورت, كرم مخصوص ماساژ, كرم هفت گانه ماساژ ويشكا ,روغن ماساژ ,روغن ماساژ زنان , ,کرم ماساژ ضد درد زنجبیل و الوورا  , روغن ماساژ داروخانه ,روغن ماساژ شتر مرغ ,روغن ماساژ كوسه ,روغن ماساژ خوشبو, روغن ماساژ نوزاد, روغن ماساژ تايلندي, درمان درد پاشنه پا ,درمان درد پا, درمان درمان درد پا و زانو ,درمان درد پايين كمر, درمان درد ديابتي, درمان درد پا در بارداري ,درمان درد پا بعد از شكستگي                                    

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید