09308665973   راهنمای خرید 
11 سال هست با شماییم
  11 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین ویژه عید نوروز  
۵ اشتباه پیری پوست خانم ها
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

۵ اشتباه پیری پوست خانم ها

اشتباه اول: استفاده نکردن کرم ضد آفتاب در زمستان

استفاده از کرم های ضد آفتاب عامل مهمی در جوان نگه داشتن پوست ایفا می کند. بله ممکن است شما سال ها از کرم ضد آفتاب استفاده نکنید و با خود بگویید نه پوست من همان است و نیازی به استفاده کرم ضد آفتاب ندارم. ولی این یک اشتباه بزرگ است چون اشعه UV یا ماوراء بنفش خورشید عامل اصلی آسیب رساندن تدریجی به پوست در طول سال هاست. بطور کلی عامل اصلی چین و چروک، لکه ها و از دست دادن قابلیت گشسانی پوست همین آفتاب است پس کرم ضد آفتاب یادتون نره.

اشتباه دوم: استفاده نکردن از عینک آفتابی استاندارد

یک عینک آفتابی استاندارد نه تنها شما را شیک می کند بلکه سایه ایی که به دور چشم هایتان می اندازد باعث می شود دور چشم های شما در برابر اشعه ماورای بنفش خورشید محافظت می شود  تا دورچشم هایتان تیره و چروک نشود. حتما در خرید عینک های آفتابی به برچسب استاندارد دقت کنید.

اشتباه سوم: مالش و کشیدن چشم های خواب آلو و خسته

مالش چشم خسته ممکن است برای شما خوشایند باشه ولی مالش پوست ظریف چشم باعث می شود تا پوست دورچشم هایتان شل شود. پوست اطراف چشم و پلک هایمان کمترین کشسانی و حساس ترین نقاط در پوست صورتمان است. سعی کنید حتما از کرم های دور چشم استفاده کنید.

اشتباه چهارم: غفلت شما از گردن، قفسه سینه و دست

برخی ها می گویند سن واقعی یک زن را می توان از پوست گردن، قفسه ی سینه و دست فهمید اما چرا؟ این مناطق حساس فاقد غدد چربی پوست است که منجر به خشکی و پیری زود رس این نواحی می شود. بعلاوه این نواحی مملو از بی توجهی کرم های ضد آفتاب هستند. برای جلوگیری از پیری زود رس پوستتان بهتر است از سرم های ضد پیری، کرم های اکسیژن رسان پوست استفاده کنید. همچنین ضد آفتاب باز یادتون نره.

اشتباه پنجم:  با برنامه بخوابید

همه ما می دانیم خوابیدن به اندازه کافی در هر سنی باعث شادابی پوست و در نهایت زیبایی می شود. اختلال در خواب ممکن است باعث آزاد سازی هورمون های خاصی شود که اثر التهابی در بدن داشته باشد و عامل پیری زود رس شود.

ضد, عامل پیری, جوانی, زیبایی, خانم, زنان, پوست, ضد آفتاب, چروک, لک, اشتباه, دور چشم, عینک آفتابی, مالش, چشم, خواب, التهاب, ماسک ضد پیری, ضد, عامل پیری, جوانی, زیبایی, خانم, زنان, پوست, ضد آفتاب, چروک, لک, اشتباه,دور چشم, عینک آفتابی, مالش,چشم, خواب, التهاب, پیری

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید