09308665973
14 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت کارتی یا آنلاین از سایت  
لوسیون درمان پیسی ملاژین فبریژن
327000 تومان
قیمت با تخفیف: 310650 تومان

روش های پرداخت:
1- اگر مبلغ محصول را بصورت آنلاین یا کارت ب کارت پرداخت نمایید 5% تخفیف با ارسال رایگان دارید
2- اگر بخواهید مبلغ محصول را به مامور پست تحویل بدهید تخفیف ندارید و حدود 30000 تومان هزینه پستی خواهید داشت.
مجوزهای فروش اینترنتی فروشگاه بَزَک
تمامی قیمت ها مقطوع می باشد. لطفا از بالا بودن قیمت محصولات در دیگر فروشگاه ها، نسبت به اصل یا تقلبی بودن تردیدی نداشته باشید. تمامی محصولات این فروشگاه دارای مجوز بهداشتی و لیبل اصالت کالا می باشد که از وزارت صنعت و معدن از طریق پیام کوتاه قابل پیگیری هستند
13 سال هست با شماییم

لوسیون درمان پیسی ملاژین فبریژن

لوسیون درمان پیسی ویتیلیگو برص ملاژین فبریژن Fabrigen Melagain، یک ترکیب بسیار موثر برای افزایش تولید ملانین و درمان لکه های سفید است. این لوسیون به تولید رنگدانه مجدد کمک کرده تا بمرور زمان باعث درمان لک های سفید ناشی از ویتیلیگو می شود. لوسیون ملاژین فبریژن جریان خون را بهبود می بخشد و فعالیت تولید ملانین را افزایش می دهد. دارای خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی برای التیام هر نوع عفونت است.

این لوسیون کاملا حاوی عصاره های گیاهی می باشد که بمرور زمان باعث بهبود لک های سفید ناشی از ویتیلیگو، لیزر، سوختگی و سایر عوامل کاهش ملانین پوست می شود.

لوسیون ملاژین فبریژن جزء اصلی درمان ویتیلیگو هست و با فعال کردن تولید ملاتونین، رنگدانه‌ای که به پوست رنگ طبیعی می‌دهد، عمل می‌کند. لوسیون ملاژین فبریژن حاوی مواد طبیعی مختلف با ضد التهاب است که به کاهش التهاب مرتبط با ویتیلیگو کمک می کند. پوست نرمال دارای ملانوسیت های سلولی است که حاوی رنگدانه ای به نام ملانین است که در صورت کاهش تعداد ملانوسیت ها باعث ایجاد لک سفید می شود. در نتیجه هنگام استفاده از لوسیون ملاژین بر روی ناحیه ویتیلیگو باعث افزایش ملانین و کاهش لکهای سفید می شود.

لوسیون ملاژین فبریژن، ۱۰۰٪ ترکیبی گیاهی طبیعی از گیاهان دارویی کمیاب خالص و گران قیمت است که به طور خاص برای مراقبت و از بین بردن لکه های سفید پوست و حفظ رنگدانه ها استفاده شده است. مطلقاً هیچ ماده شیمیایی و نگهدارنده ای وجود ندارد.

برخی از خواص لوسیون درمان پیسی ملاژین فبریژن:

– درمان لک های سفید ناشی از پیسی، ویتیلیگو، لیزر و سوختگی
– افزایش تولید ملانین در پوست
– فعال کننده تولید ملاتونین
– دارای خاصیت ضدقارچی و ضد باکتریایی
– ضد التهاب پوست
– کاملا گیاهی بدون ماده شیمیایی
– محافظت از رنگدانه پوست
– ۵۰ میل

نحوه استفاده: روزانه سه نوبت برروی ناحیه لک سفید استفاده شود. ۳-۴ دقیقه ماساژ دهید تا کاملا جذب شود. برخورد مواد لوسیون به نواحی سالم، اصلا مشکلی ایجاد نمی کند. اتفاقا برای محافظت رنگدانه پوست مفید است.

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید