09308665973
13 سال هست با شماییم
  تخفیف 10 درصد و ارسال رایگان تا روز مادر  
لوسیون درمان موی زائد فبریژن فرانسه لوسیون درمان موی زائد فبریژن فرانسه
274000 تومان
قیمت با تخفیف: 246600 تومان

روش های پرداخت:
1- اگر مبلغ محصول را بصورت آنلاین یا کارت ب کارت پرداخت نمایید 10% تخفیف با ارسال رایگان دارید
2- اگر بخواهید مبلغ محصول را به مامور پست تحویل بدهید تخفیف ندارید و حدود 10000 تومان هزینه پستی خواهید داشت.
مجوزهای فروش اینترنتی فروشگاه بَزَک
تمامی قیمت ها مقطوع می باشد. لطفا از بالا بودن قیمت محصولات در دیگر فروشگاه ها، نسبت به اصل یا تقلبی بودن تردیدی نداشته باشید. تمامی محصولات این فروشگاه دارای مجوز بهداشتی و لیبل اصالت کالا می باشد که از وزارت صنعت و معدن از طریق پیام کوتاه قابل پیگیری هستند
13 سال هست با شماییم

لوسیون درمان موی زائد فبریژن فرانسه


لوسیون درمان موی زائد فبریژن فرانسه anti Unwanted Hair Fabrigen دارای مواد کاملا گیاهی رشد مو را به طور طبیعی متوقف می کند. آیا تا به حال آرزو کرده اید که کسی یک راه حل ایمن و موثر برای مشکلات رشد موهای ناخواسته شما ایجاد کند؟ لوسیون درمان موی زائد فبریژن فرانسه از عصاره های کاملاً طبیعی و مشتق شده از گیاهان، با مرطوب کننده ها ساخته شده است و می تواند برای خانم ها و آقایان در مناطق درگیر موی زائد مانند صورت، بدن و حتی نواحی تناسلی استفاده شود. لوسیون درمان موی زائد فبریژن فرانسه بمرور زمان ریشه موی را ضعیف کرده و باعث می شود رشد مو ضعیف شده و بعد از مدتی رشد نکند.

بهتر هست بعد از بنداندازی، موم اندازی و سایر روش هایی که مو از ریشه کنده میشه لوسیون را استفاده کنید. همچنین میتوانید این لوسیون را حین لیرز موهای زائد استفاده کنید تا روند رفع موی زائد سرعت ببخشد و تعداد جلسات کمتر شود.
این لوسیون هیچ گونه مواد شیمیایی، مواد مصنوعی یا دارای رنگ نیست، بنابراین برای پوست شما ملایم است و اصلا باعث خارش، سوزش، جوش، سوزش یا لایه برداری در نواحی حساس مانند خط بیکینی نمی شود. این لوسیون همچنین حاوی روغن درخت چای هست که برای درمان و جلوگیری از جوش بعد از اصلاح بسیار مفید است.

برخی از خواص لوسیون درمان موی زائد فبریژن فرانسه:

– درمان کاملا طبیعی رفع موهای زائد
– مناسب برای صورت، بدن و حتی نواحی حساس
– درمان و جلوگیری از جوش بعد از اصلاح بدن و صورت
– رفع قرمزی پوست بعد از اصلاح مو
– مناسب برای اقایان و خانم ها
– کاهش جلسات لیزر موی های زائد
– مرطوب کننده پوست
– حاوی روغن تخم مورچه و مورچه، رازیانه، اسطوخدوس و درخت چای
– حجم ۵۰ میل
– ساخت فرانسه

نحوه استفاده: بعد از اصلاح موی زائد به روش هایی مانند بنداندازی، اپیلاسیون و… لوسیون موی زائد فبریژن فرانسه را برروی محل استفاده کنید. برای نتیجه گیری بهتره است حداقل ۳ ماه مرتب استفاده شود.

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید