09308665973   راهنمای خرید 
12 سال هست با شماییم
  تخفیف 5 درصد و ارسال رایگان برای پرداخت کارتی  
بهترین ویتامین برای گودی چشم
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

بهترین ویتامین برای گودی چشم


علت ایجاد سیاهی زیر چشم چیست؟

آیا تا به حال از خواب بیدار شده اید و متوجه سایه های تیره زیر چشم خود شده اید که از آینه به شما خیره شده اند؟

حلقه های سیاه زیر چشم واقعاً در مردان و زنان شایع است و اغلب می تواند با کیسه های چشم همراه باشد. تیره شدن زیر چشم مشکلی است که می تواند چهره را پیرتر نشان دهد و دلایل مختلفی نیز وجود دارد:

خستگی – کم خوابی یا حتی خواب زیاد می تواند تاریکی زیر چشم را افزایش دهد. خواب ناکافی می تواند باعث رنگ پریدگی پوست شود که باعث می شود تاریکی بیشتر نمایان شود و همچنین می تواند باعث تجمع مایع زیر چشم شود. خواب بیش از حد نیز می تواند باعث پف چشم ها شود.
سن – پوست با افزایش سن نازک می شود و چربی و کلاژن مورد نیاز برای حفظ خاصیت ارتجاعی پوست را از دست می دهد. سپس رگ های خونی تیره بین چشم ها تقویت شده و در نتیجه حلقه های سیاه زیر چشم ایجاد می شود.
خستگی چشم – صرف زمان زیاد برای تماشای صفحه نمایش (تلویزیون ، تلفن همراه ، رایانه ، رایانه لوحی) می تواند باعث ایجاد فشار در چشم شما شود که باعث بزرگ شدن عروق خونی اطراف چشم می شود.
آلرژی – یک واکنش آلرژیک باعث می شود بدن شما هیستامین را به عنوان پاسخی به باکتری های مضر آزاد کند. هیستامین ها باعث ایجاد علائم ناراحت کننده ای مانند خارش ، قرمزی و پف چشم می شوند – اما همچنین می توانند باعث گشاد شدن رگ های خونی و نمایان شدن بیشتر آنها در زیر پوست شما شوند.
کم آبی – وقتی بدن شما با آب کافی تغذیه نمی شود ، پوست زیر چشم شما کدر به نظر می رسد و چشمان شما به دلیل مجاورت با استخوان زیرین ممکن است گود شده به نظر برسد. این می تواند باعث ایجاد حلقه های سیاه زیر چشم شما شود.
قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید – خورشید زیاد می تواند باعث تولید بیش از حد ملانین شود ، رنگدانه ای که رنگ پوست شما را تامین می کند. آفتاب زیاد – مخصوصاً برای چشم های شما – می تواند باعث رنگ آمیزی رنگدانه در پوست اطراف و در نتیجه تیره شدن زیر چشم شود.
ژنتیک – متأسفانه ، گاهی اوقات سیاهی دور چشم و پف می تواند فقط ژنتیکی باشد.

درمان های خانگی

خبر خوب این است که تعدادی از درمان های ضد سیاهی زیر چشم وجود دارد که می توانید برای کمک به مشکل در خانه انجام دهید ، از جمله:

بیشتر بخوابید – مهمترین کاری که می توانید برای بهبود ظاهر زیر چشم انجام دهید ، خواب کافی است. بنابراین مطمئن شوید که به اندازه کافی زود به رختخواب می روید تا از سایه زیر چشم خود جلوگیری کنید.
سر خود را بالا ببرید – اطمینان حاصل کنید که بالش کافی در رختخواب دارید تا سر شما به اندازه کافی بالا رفته و از تجمع مایعات در اطراف چشم جلوگیری کند ، که می تواند از ایجاد کیسه های تیره زیر چشم جلوگیری کند.
کمپرس سرد – استفاده از کمپرس سرد می تواند تورم را کاهش داده و عروق خونی زیر چشم را کوچک کند و به چشم ها کمک می کند تا کمتر پف کرده و کیسه های تیره زیر چشم کمتر ظاهر شوند.
چای کیسه ای – کیسه های چای فشرده های عالی برای چشم شما ایجاد می کنند زیرا کافئین و دیگر آنتی اکسیدان های موجود در چای به کاهش تورم و پف اطراف چشم کمک می کند.

برای دیدن  کرم  دور  چشم و خرید اینجا را کلیک کنید 

تیرگی دور چشم درمان,تیرگی دور چشم در طب سنتی,تیرگی دور چشم کودکان,تیرگی دور چشم ارثی,تیرگی دور چشم لیزر,prp برای تیرگی دور چشم

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید