09308665973   راهنمای خرید 
12 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت کارت ب کارت یا آنلاین  
تغذیه برای بیماران پیسی
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

تغذیه برای بیماران پیسی

ویتیلیگو یک وضعیت خود ایمنی است که در آن سلولهایی که رنگدانه پوست ایجاد می کنند مورد حمله و از بین رفتن قرار می گیرند و در نتیجه لکه های سفید نامنظم پوست ایجاد می شود. بسیاری از افرادی که v itiligo را تجربه می کنند ، تعجب می کنند که چه کاری می توانند در مورد آن انجام دهند و اینکه آیا رژیم غذایی و شیوه زندگی آنها می تواند از عود یا بدتر شدن وضعیت جلوگیری کند.

طبق گفته Vitiligo Support International ، افراد مبتلا به این بیماری ژنتیکی ممکن است فاقد مقادیر سالم برخی مواد مغذی باشند. با این حال ، هیچ مدرکی مبنی بر اینکه خوردن غذاهای خاص می تواند ویتیلیگو شما را بهبود بخشد یا وجود نداشته باشد ، وجود ندارد
در حالی که “رژیم ویتیلیگو” به طور رسمی تجویز نشده است ، بهترین اقدامات غذایی که می توانید انجام دهید شامل خوردن یک رژیم غذایی سالم و پر از مواد مغذی خوب و نوشیدن آب زیادی است . و ، مانند هر اختلال خود ایمنی ، ممکن است از غذاهای تقویت کننده سیستم ایمنی که حاوی فیتوشیمیایی ، بتاکاروتن و آنتی اکسیدان هستند ، بهره مند شوید .

در اینجا برخی از غذاهایی که افراد مبتلا به ویتیلیگو عنوان کرده اند ، از شرایط آنها مفید است:

موز
سیب
سبزیجات برگدار ، مانند کلم یا کاهو رومیایی
نخود ، همچنین به عنوان لوبیای گاربانو شناخته می شود
سبزیجات ریشه ، به ویژه چغندر ، هویج و تربچه
انجیر و خرما

دقیقاً همانطور که هیچ رژیم غذایی تجویز شده برای ویتیلیگو وجود ندارد ، هیچ غذای شناخته شده پزشکی وجود ندارد که وضعیت را وخیم تر کند. با این حال ، شواهد حکایتی نشان می دهد که برخی افراد هنگام خوردن غذاهای خاص ، به ویژه آنهایی که حاوی هیدروکینون های عامل رسوبی هستند ، واکنش منفی را تجربه می کنند. بدن همه افراد متفاوت است و ممکن است نسبت به غذاهای خاصی واکنش متفاوتی نشان دهد.

در اینجا برخی از مواد غذایی با مشکلاتی که برخی از افراد مبتلا به ویتیلیگو ذکر می کنند آورده شده است:

الکل
بلوبری
مرکبات
قهوه
سرشیر
ماهی
آب میوه
انگور فرنگی
انگور
ترشی
انار
گلابی ها
گوشت قرمز
گوجه فرنگیها
محصولات گندم
برخی از بیماران ویتیلیگو گزارش داده اند که به نظر می رسد برخی از مواد مانند ویتامین ها و گیاهان باعث کاهش رنگ پوست آنها می شوند. این مواد به عنوان داروهای ضد ویتیلیگو از نظر دارویی مؤثر نبوده و فقط توسط شواهد حکایتی پشتیبانی می شوند:

ویتامین B-12 یا اسید فولیک
ویتامین سی
ویتامین دی
بتاکاروتن
جینکو بیلوبا
آمینو اسید
آنزیم ها
برخی از مواد معدنی همچنین برای جلوگیری از عود ویتیلیگو مفید ذکر شده است ، از جمله:

مس بسیاری از افراد با نوشیدن یک لیوان آب از یک فنجان مس مقدار سالم مس دریافت می کنند.
آهن بسیاری از افراد با خوردن غذاهایی که در ماهی چدنی پخته شده اند ، مقدار سالم آهن دریافت می کنند.
روی از آنجا که بسیاری از غذاهای سرشار از روی در لیست غذاهای محدود ویتیلیگو قرار دارند ، ممکن است بخواهید از طریق یک مکمل ، به راحتی روی شما را مصرف کنید.

درمان ویتیلیگو

کرم درمان پیسی، برص و ویتیلیگو ویتلکسین ژیورل ساخت فرانسه دارای مجوزبهداشتی ۱۸۸۳۴۰۷۱۶۶۹۶۵۳۵۱ می باشد. این کرم برای درمان لک های سفید، پیسی و ویتیلیگو تجویز می شود. پیسی لکه های سفید هستند که به دلیل ازبین رفتن رنگدانه های پوست ( ملانین ) دربخش هایی ازپوست به وجود می آیند. این بیماری به اسم های پیسی، برص و ویتیلیگو شناخته شده است.

کسانی که به پیسی مبتلا هستند، سلول های سازنده ملانین را در پوست خود از دست می دهند.

کرم ویتلکسین ژیورل فرانسه بزک با داشتن مواد موثر باعث ملانین سازی(رنگدانه سازی پوست) می شود. از این رو محل هایی که درگیر پیسی هستند بمرور زمان بخاطر رنگدانه سازی دوباره به حالت اولیه پوست برمیگردد. مدت زمان درمان بستگی به شدت پیسی و قدیمی بودن آن دارد. برای نتیجه گیری بهتر، باید ۳ ماه مرتب این کرم برروی محل درگیر استفاده شود.

 

– درمان لک های سفید، پیسی و ویتیلیگو
– درمان لک سفید بعد از لیزر
– درمان لک سفید بعد از سوختگی
– افزایش دهنده رنگدانه های پوست
– بهبود ملانین سازی پوست
– قابل استفاده برای صورت و بدن
– آنتی اکسیدان و مرطوب کننده پوست
– ساخت فرانسه
– مجوزبهداشتی ۱۸۸۳۴۰۷۱۶۶۹۶۵۳۵۱
– ۳۰ میل

برای دیدن متن کامل و خرید اینجا را کلیک کنید .

تغذیه بیماران پیسی,تغذیه در پیسی,تغذیه برای بیماری پیسی,تغذیه مناسب برای پیسی,ویتیلیگو درمان,ویتیلیگو در کودکان,ویتیلیگو درمان دارد,ویتیلیگو در نوزادان,ویتیلیگو و درمان,ویتیلیگو و ازدواج,ویتیلیگو درمان قطعی,ویتیلیگو در ناحیه تناسلی,ویتیلیگو چیست,درمان پیسی در طب سنتی,درمان پیسی با زاج,درمان پیسی با لیزر,درمان پيسي

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید