09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت آنلاین یا کارت ب کارت  
تیرگی پوست بعد از لیزر موهای زائد
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

تیرگی پوست بعد از لیزر موهای زائد

اگر از روش های سنتی ریزش مو مانند اصلاح مو خسته شده اید ، ممکن است شما به لیزر موهای زائد علاقه مند باشید. با ارائه یک متخصص پوست یا سایر متخصصان مجرب و متخصص ، درمان های لیزر مو با جلوگیری از رشد فولیکول ها موهای جدید کار می کنند. برای اکثر افراد ، لیزر موهای زائد بی خطر است. این روش همچنین به هیچ گونه عوارض جانبی طولانی مدت پیوند ندارد.
هنوز بحث در مورد عوارض جانبی لیزر موهای زائد بسیار زیاد است. اگرچه عوارض جانبی موقتی و جزئی ممکن است بعد از عمل ایجاد شود ، عوارض دیگر نادر است. فراتر از آن ، هرگونه ادعایی در مورد پیوندها به سلامت طولانی مدت شما بی اساس است.

عوارض جانبی جزئی شایع است

لیزر موهای زائد با استفاده از لیزرهای کوچک و پر حرارت انجام می شود. لیزر ممکن است بلافاصله پس از عمل عوارض جانبی موقت ایجاد کند. تحریکات پوستی و تغییر رنگدانه ها رایج ترین عوارض جانبی است.

قرمزی و سوزش

برداشتن مو از طریق لیزر می تواند باعث تحریک موقتی شود. همچنین ممکن است در ناحیه تحت درمان ، قرمزی کمی و تورم مشاهده کنید. هنوز هم این تأثیرات اندک است. آنها غالباً همان تأثیراتی هستند که شما ممکن است بعد از سایر انواع موهای زائد مانند اپیلاسیون ، متوجه شوید.

متخصص پوست شما ممکن است قبل از عمل از بی حسی موضعی استفاده کند تا این اثرات به حداقل برسد.

تحریک کلی باید طی چند ساعت پس از عمل از بین برود. برای کمک به کاهش تورم و هرگونه درد ، از بسته‌های یخ استفاده کنید. اگر علائمی فراتر از تحریک جزئی دارید یا اگر عوارض جانبی بدتر شود ، باید با پزشک خود تماس بگیرید.

رنگدانه تغییر می کند
بعد از درمان با لیزر ، ممکن است متوجه پوستی کمی تیره یا سبک تر شوید. اگر پوستی سبک دارید ، احتمال لکه های تیره تر از لیزر موهای زائد وجود دارد. برعکس در مورد افرادی که پوست تیره دارند ، که ممکن است لکه های سبک تر از رویه داشته باشند ، صدق می کند. اما مانند تحریک پوست ، این تغییرات موقتی هستند و معمولاً دلیلی برای نگرانی نیستند.

عوارض جانبی شدید نادر است
به ندرت ، لیزر موهای زائد می تواند منجر به عوارض جانبی شدیدتری شود. اگر از کیت های لیزر در منزل استفاده می کنید و یا از طرف ارائه دهنده ای که آموزش دیده و مجوز نگرفته باشد ، ریسک شما افزایش می یابد.

عوارض جانبی نادر لیزر موهای زائد شامل موارد زیر است:

رشد بیش از حد مو در ناحیه درمان: بعضی اوقات این اثر در ریختن مو پس از انجام عمل اشتباه است
تغییر در بافت کلی پوست: اگر اخیراً برنزه شدید ممکن است در معرض خطر بیشتری قرار داشته باشید.
جای زخم: این بیشتر در افرادی که تمایل به اسکار آسان دارند وجود دارد.
تاول ها و پوسته پوسته شدن پوست: این اثرات ممکن است خیلی زود بعد از عمل در معرض آفتاب ایجاد شود.

آیا می توان از لیزر مو در حین بارداری استفاده کرد؟

این روش در دوران بارداری توصیه نمی شود. این در درجه اول به این دلیل است که هیچ مطالعه انسانی ایمنی درمان های لیزر مو در دوران بارداری را اثبات نکرده است.

ممکن است شما موهای لیزر برای موهای زائد که در دوران بارداری رشد کرده اند ، بخواهید. مناطق مشترک رشد مو شامل سینه و معده است. با این وجود ، در بیشتر موارد ، این موها به خودی خود فرو می روند ، بنابراین اگر منتظر ماندن بارداری باشید ، ممکن است به هیچ درمانی نیاز نداشته باشید.

اگر باردار هستید و به دنبال لیزر موهای زائد هستید ، منتظر بمانید تا بعد از زایمان. احتمالاً پزشک توصیه می کند چندین هفته صبر کنید تا ایمن باشد.

بررسی کنید: آیا می توانم در حین بارداری هنوز واکس بزنم؟ »

آیا لیزر موهای زائد باعث ایجاد سرطان می شود؟

این افسانه است که لیزر موهای زائد می تواند باعث سرطان شود. در حقیقت ، براساس بنیاد مراقبت از پوست ، بعضی اوقات از این روش برای درمان برخی از ضایعات پیش سرطانی استفاده می شود.

آیا لیزر موهای زائد باعث ناباروری می شود؟
همچنین افسانه ای است که لیزر موهای زائد باعث ناباروری می شود . فقط سطح پوست توسط لیزرها تحت تأثیر قرار می گیرد ، بنابراین حداقل اشعه حاصل از این روش نمی تواند به هیچ یک از اعضای بدن شما نفوذ کند. اگر در حال حاضر سعی در بارداری دارید با پزشک خود در مورد خطرات احتمالی صحبت کنید.
خط آخر
به طور کلی ، لیزر موهای زائد برای بیشتر افراد بی خطر و مؤثر است. به عنوان احتیاط ، شما نباید این عمل را در نزدیکی چشم یا در دوران بارداری انجام دهید. در صورت بروز علائم نادر بعد از درمان با لیزر مو ، به پزشک خود مراجعه کنید.

درمان تیرگی بعد از لیزر موهای زائد

بعد از لیزر تیرگی یکی از موارد شایع هست و برای اینکه تیرگی سریع تر درمان شود در زیر چند نمونه کرم های روشن کننده را معرفی میکنیم .

برای دیدن کرم های روشن کننده بدن بعد از لیزر اینجا را کلیک کنید .

سیاهی بعد از لیزر,تیرگی پوست بعد از لیزر موهای زائد,تیرگی پوست بعد از لیزر,رفع تیرگی بعد از لیزر,سیاهی پوست بعد از لیزر,تیرگی پوست پس از لیزر,تیره شدن پوست بعد از لیزر,تیره شدن بیکینی بعد از لیزر

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید