09308665973   راهنمای خرید 
12 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت کارت ب کارت یا آنلاین  
حساسیت نسبت به آفتاب
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

حساسیت نسبت به آفتاب

ساده ترین راه در امان ماندن از آسیب هایی که نور آفتاب می تواند به پوست وارد کند،این است که از قرار گرفتن در معرض تابش آن پرهیز کنیم،اما واقعیت این است که مقادیر کم نور آفتاب برای بدن ضروری است و از کمبود ویتامین D در بدن جلوگیری و به ترمیم و رشد پوست کمک می کند. ویتامین D در بدن جلوگیری و به ترمیم و رشد پوست کمک می کند. آفتاب سوختگی می تواند موجب پیری زودرس پوست و حتی زمینه ساز بروز سرطان شود.اگر می خواهید زیر نور آفتاب دراز بکشید بهترین زمان برای کار بین ساعات ۹ تا ۱۰ صبح و ۳ تا ۵ بعدظهر است،چون در این ساعات، شدت امواج ماوراء بنفش خورشید (پوست را می سوزانند) کاهش می یابد. پوست های روشن در مقایسه با پوست های تیره،در برابر نور آفتاب حساس هستند،ولی میزان نفوذ اشعه ی آفتاب در لایه های زیرین پوست به قدری زیاد است که حتی افراد دارای پوست بسیار تیره نیز باید از پوستشان در برابر تابش نور آفتاب محافظت کنند.

هنگام قرار گرفتن در معرض تابش نور آفتاب باید از کلاه های لبه بلند و لباس های پوشیده استفاده کنید. باید بدانید برخی داروها، مانند تتراسایکلین،آنتی هیستامین ها،داروهای ضد افسردگی و قرص های ضد حاملگی می توانند حساسیت بدن را نسبت به نور آفتاب افزایش دهند. حتی مواد طبیعی مانند اسانس به دست آمده از مرکبات مانند روغن ترنج ،بهار نارنج می توانند حساسیت پوست را در برابر نور آفتاب افزایش دهند. در مناطق مرتفع مانند کوهستان ها و مناطق پوشیده از برف یا شن،نور آفتاب تندتر است و سریع تر می تواند پوست را بسوزاند.

تا جایی که می توانید از کرم های ضد افتاب رنگی و فیزیکی استفاده کنید،با این حال با مصرف کرم های ضد آفتاب احساس کنید که در ایمنی کامل قرار دارید چون برای پیشگیری از ابتلا به سرطان پوست لازم است تا جایی که می توانید از قرار گرفتن در معرض تابش نور مستقیم آفتاب پرهیز کنید.سعی کنید مقادیر زیادی غذاهای غنی از آنتی اکسیدان های طبیعی ، مانند سیب زمینی شیرین،کدو تنبل و هویج که سرشار از بتاکاروتن هستند مصرف کنید.از مصرف ویتامین های B غافل نشوید می تواند برای پیشگیری از آسیب ها در سطح سلولی مفید باشد. و هر روز به مقدار زیاد آب مصرف کنید.


برای دیدن متن کامل و خرید اینجا را کلیک کنید .

درمان آفتاب سوختگی شدید,درمان آفتاب سوختگی صورت,درمان آفتاب سوختگی پوست,درمان آفتاب سوختگی پوست دست,درمان آفتاب سوختگی شدید پوست,درمان آفتاب سوختگی دریا,درمان آفتاب سوختگی دست,درمان آفتاب سوختگی کودکان,درمان آفتاب سوختگی قدیمی,10درمان طبیعی آفتاب سوختگی,جلوگیری از آفتاب سوختگی,جلوگیری از آفتاب سوختگی در دریا,پیشگیری از آفتاب سوختگی,راههای جلوگیری از آفتاب سوختگی,برای جلوگیری از افتاب سوختگی,راهکارهای جلوگیری از آفتاب سوختگی,روش های جلوگیری از آفتاب سوختگی,کرم ضد آفتاب خوب,کرم ضد افتاب خوب چیه,کرم ضد آفتاب خوب ایرانی,كرم ضد آفتاب خوب,کرم ضد آفتاب خوب برای پوست خشک,کرم ضد آفتاب خوب برای پوست چرب,کرم ضد آفتاب خوب برای آقایان,کرم ضد آفتاب خوب برای پوستهای چرب,کرم ضد افتاب خوب معرفی کنید,کرم ضد آفتاب خوب خارجی

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید