09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت کارتی یا آنلاین از سایت  
درمان ترک پوستی قرمز رنگ
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان ترک پوستی قرمز رنگ


ترک پوست یک مشکل پوستی شایع است. آنها به عنوان یک پاسخ به کشش سریع پوست ظاهر می شوند. در ابتدا ، ترک پوست تازه به طور معمول قرمز به نظر می رسد. آنها همچنین می توانند از نظر رنگ متفاوت باشند:
رنگ صورتی
رنگ بنفش
آبی
سیاه
با بهبود علائم کشش، آنها سفید می شوند.

از آنجا که ترک پوستی از کشش پوست ایجاد می شود، علائم قرمز حاصل از آن بیشتر در قسمت های خاصی از بدن در معرض خطر کشش است. اینها شامل شکم، ران و باسن شماست. با این حال، ترک پوستی می تواند در هر نقطه پوستی رخ دهد.

در مورد قرمزی ترک پوستی تازه کنجکاو هستید؟ در ادامه بخوانید تا در مورد علل مختلف آنها و کارهایی که می توانید برای درمان آنها انجام دهید.

سفید یا قرمز؟
شما می توانید از ترک پوستی جدید به عنوان آسیب های کوچک به پوست خود فکر کنید. سپس پوست شما از التهاب ملایم برخوردار می شود زیرا بافتهای شما سعی می کنند با اثرات کششی سازگار باشند. این علت قرمزی ترک های پوستی تازه هست.
قرمزی برای همیشه دوام ندارد. با بهبود علائم کشش، سرانجام سفید می شوند و با گذشت زمان کم رنگ تر می شوند.

علت ترک پوستی:
در حالی که علائم کشش قرمز اغلب به عنوان کلیشه ای همراه با افزایش وزن است، علل بسیاری دیگر وجود دارد.

برخی از شایع ترین علل ترک پوستی عبارتند از:
– با چاق شدن فشار به پوستتان می آید که با افزایش توده بدنی، حرکات کششی ایجاد می شود بسته به محلی که چاق شده ترک های قرمز رنگ ایجاد می شود معمولا اولین جایی که چاق می شود شکم هست.
– در دوران بارداری، ممکن است در طول سه ماهه دوم و سوم، بدن مخصوصا در اطراف شکم و پاها سریع رشد کند. افزایش فشار می تواند باعث کشش پوست شود و از این طریق به ترک پوستی قرمز منجر شود.
– رشد پراکنده . نوجوانان می توانند در دوران بلوغ درگیر ترک پوستی قرمز شوند. اینها نتیجه رشد سریع بدن و لزوماً افزایش وزن نیست.
– رشد سریع عضله . تمرین وزنه برداری و بدن سازی گاهی اوقات می تواند منجر به ترک پوستی قرمز از عضلات شود که در مدت زمان کوتاه بسیار بزرگتر می شوند.
– تقویت سینه . تقویت پستان می تواند منجر به کشیده شدن پوست در ناحیه قفسه سینه شود. خطر ترک پوستی بسته به خاصیت کشسانی پوست شما و همچنین اندازه کاشتهایی که می توانید بیشتر باشد.
– کورتیکواستروئیدها . استفاده از کورتیکواستروئیدها به مدت طولانی می تواند منجر به عوارض جانبی شود. آنها می توانند التهاب را در بدن القا کنند و منجر به افزایش وزن و کشیدگی پوست شوند. استفاده از هیدروکورتیزون بدون نسخه همچنین ممکن است به مرور زمان پوست شما را نازک کند و شما را در معرض خطر علائم کشش قرار دهد.

» درمان ترک پوستی
ترک پوستی در دراز مدت به تنهایی محو می شوند. هیچ راهی برای پاک کردن کامل آنها وجود ندارد. با این وجود ، برخی از درمان های پوستی ترک پوستی قرمز را کم می کند.

کرم های بدون نسخه (OTC)
برخی کرم های OTC به طور خاص برای علائم کششی طراحی شده اند. اینها می توانند حاوی مواد فوق العاده مرطوب کننده مانند کره کاریته، روغن آرگان، روغن کاکائو ، نارگیل یا روغن زیتون و ویتامین E باشند.
هر چه پوست شما نرم تر باشد میزان ترک پوستی کاهش پیدا می کند. هر زمان باردار بودید یا بدنسازی کار میکنید حتما از محصولات تخصصی جلوگیری از ترک بدن استفاده کنید.

برنزه نکنید
شما هرگز از آفتاب برای برنزه شدن استفاده نکنید. نه تنها برنزه می تواند خطر پیری زودرس پوست و سرطان پوست را افزایش دهد، بلکه می تواند علائم کشش شما را نیز تیره کند، و در عوض آنها را برجسته تر کنید.

رژیم غذایی
در حالی که غذای جادویی وجود ندارد که بتوانید از آن بخورید تا ترک پوست قرمز شما از بین برود ، کلینیک Cleveland خاطرنشان می کند که برخی مواد مغذی می توانند در واقع سلامت پوست را تقویت کرده و ظاهر ترک پوستی را کاهش دهند. اینها شامل پروتئین ، ویتامین های A ، C و D و همچنین روی است.

خلاصه:
ترک پوستی جدید در ابتدا می تواند قرمز روشن به نظر برسد. این به دلیل کشش سطح پوست شماست و رنگ فقط موقتی است. پس از مدتی ، علائم کشش با گذشت زمان محو می شوند و درنهایت به صورتی روشن یا سفید تبدیل می شوند. در زمان قرمز درمان کنید بهترین نتیجه را می گیرید.

» برای مشاهده محصولات درمان ترک شکم اینجا کلیک نمایید

ترک پوستی قرمز,ترک پوستی قرمز نشانه چیست,درمان ترک پوست قرمز,ترک های پوستی قرمز,درمان ترک پوستی قرمز,ترک های پوستی قرمز چه هستند؟,ترک های پوستی قرمز رنگ,رفع ترک پوستی قرمز,ترک های قرمز پوست,ترک های قرمز در پوست,ترک قرمز روی پوست,ترک های قرمز روی پوست,ترک های قرمز روی پوست شکم,ترک های قرمز روی پوست نشانه چیست

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید