09308665973
13 سال هست با شماییم
  تخفیف 5 درصد و ارسال رایگان برای پرداخت انلاین یا کارتی  
درمان جای آبله مرغان صورت
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان جای آبله مرغان صورت

برای درمان جای آبله مرغان ، قبل از اینکه از روش‌های پیشرفته مانند لیزر، میکرودرم و… کمک بگیرید، بهتر است درمان‌های خانگی را هم امتحان کنید. این درمان‌ها اگرچه تاثیری آهسته دارند، اما کاملا قطعی و بدون عوارض هستند که علاوه بر درمان جای آبله مرغان ، به زیباتر شدن و بهبود بافت پوست کمک خواهند کرد. ضمن اینکه این درمان‌ها، هزینه زیادی هم ندارند.

آبله مرغان یک بیماری عفونی و عامل آن ویروس واریسلا زوستر می باشد. بیماری آبله مرغان باعث راش های پوستی تاول مانند شده و همچنین باعث خارش بدن، خستگی و تب می شود. باقی ماندن جای جوش ها و تاول های ناشی از آبله مرغان بر روی پوست، یکی از عارضه های ناشی از این بیماری است که بر روی پوست شما باقی می ماند و گاهی اوقات هم سبب ایجاد نوعی فرورفتگی و یا برجستگی بر روی پوست می شود.

برطرف کردن فرورفتگیهای صورت

برای خیلی‌ها این جوش‌ها نیستند که عذاب آور و اعصاب خردکن به نظر می‌رسند، بلکه جای جوش و فرورفتگی جای جوش و اسکار آکنه است که مسئله‌ساز است یکی به صورت چاله‌‌ای یا فرورفته که به دلیل آسیب بافت زیرپوستی ناحیه‌ای که آکنه بروز کرده اتفاق می‌افتد و دیگری جای زخم رنگ دار که اغلب به صورت قرمز یا قهوه‌ایاست و بعد از برطرف شدن جوش حالت رنگی به خود می‌گیرد.اغلب اوقات این جای جوش‌ها به دلیل دستکاری یاترکاندن‌شان ایجاد می‌شوند اما گاهی اوقات خود آکنه آنقدر شدید و عمیق است که جای زخم باقی می‌گذارد.

وقتی این زخم‌ها را بدون مداوا رها کنید شاید کمی بیش از یک سال طول بکشد تا بهبود حاصل شود و تازه، گاهی اوقات این مدت طولانی‌تر شده و به بخشی از صورت بدل می‌‌شود.

اما بهترین کار برای پاک کردن این زخم‌ها از صورت این است که خیلی زود به دادشان برسید و سریع درمان لازم را انجام دهید تا برای همیشه جلوی آینه خودتان را ملامت نکنیدکه چرا این زخم‌ها به صورت‌تان نقش بسته است.

بهترین راه برای درمان جای گودی و فرو رفتگی ابله مرغان استفاده  از  پک درمانی کالی درم  هست که این محصول  شامل یک عدد اسکراب زردالو ملایم  ژیورل و کرم ترمیم و بازسازی کننده کالی درم فرانسه هست که در  ادامه شما را با این محصول  آشنا میکنیم   .

پک درمان جا جوش کالی درم

– درمان گودی بخاطر جوش، ابله مرغان و…
– درمان گودی بخاطر زخم پوستی
– درمان جای بریدگی
– درمان تیرگی پوست
– روشن کننده قوی پوست
– درمان جای جوش قرمز
– مجوزبهداشتی اسکراب ژیورل فرانسه ۹۲۶۷۸۸۵۳۰۰۴۵۵۵۶۲
– مجوزبهداشتی کرم ترمیم کننده کالی درم فرانسه ۱۰۵۲۱۳۶۱۱۳۱۹۲۹۴۹
– ساخت فرانسه

 
برای دیدن متن کامل و خرید اینجا را کلیک کنید .

 

جای جوش روی صورت ,جای جوش روی بینی,جای جوش برجسته,جای جوش قرمز,جای جوش و لک,جای جوش روی بازو,جای جوش بدن,جای جوش صورت,جای جوش اسکار,,جای جوش از بین بردن,جای جوش آبله مرغان,جای جوش چگونه از بین میرود,جای جوش روی صورت,جای جوش روی بینی,جای جوش برجسته,جای جوش قرمز,جای جوش و لک,جای جوش روی بازو,جای جوش بدن,جای جوش صورت,جای جوش اسکار,جای جوش از بین بردن,جای جوش آبله مرغان,جای جوش چگونه از بین میرود

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید