09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت آنلاین یا کارت ب کارت  
درمان قرمزی پوست بعد از لیزر
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان قرمزی پوست بعد از لیزر

باید بدانیم استفاده از لیزر برای درمان مشکلات پوستی سودمند است اما ممکن است عوارضی نیز در پی داشته باشد بنابریان اگر در پی لیزر کردن پوست خود به هر دلیلی هستید بهتر است این مطلب را تا آخر بخوانید.
با گسترش علم، لیزر یکی از پر طرفدارترین شیوه های درمانی برای از بین بردن لک و جوش صورت می باشد اما به عنوان مثال افرادی با پوست سبزه تیره و یا پوست روشن که برای درمان لک ناشی از حاملگی از لیزر استفاده می‌کنند، ممکن است دچار عوارض پس از لیزر شوند.
لیزر CO2 که معمولا برای درمان جوش، چین و چروک ،افتادگی پوست انجام می گیرید اگر بعد از لیزر کردن مراقبت های ویژه ای انجام نگیرید ممکن است با عوارض به همراه باشد.
در زمان استفاده از لیزر لایه‌ای از پوست برداشته می‌شود که اسکار و جای زخم آن باقی می‌ماند و زخم بعد از دو هفته التیام می‌یابد. در زمان بهبودی زخم ناشی از لیزر اگر مراقبت‌های ویژه‌ای مانند استفاده از کرم ضدآفتاب ،کرم های ترمیم کننده و بازسازی انجام نشود، ممکن است لک‌های قهوه‌ای رنگ در پوست ایجاد شود. با توجه به نظر پزشک ها انجام لیزر برای درمان لک اولین راه پیشنهادی نیست بلکه با کرم های فاقد هیدروکینون دار لک می تواند درمان شود و در آخرین مرحله برای لک های مقاوم به درمان لیزر توصیه می شود.
هشدار : در هنگان تابستان تا جای ممکن از لیزر کردن دوری کنید ، در صورت نیاز حتما از تردد در جلوی نور آفتاب خودداری کنید.
به این نکته توجه داشته باشید که لیزرهای عمیق عوارضی چون قرمزی و التهاب و در مواردی اسکار را می تواند ایجاد کند هر چند این موارد کمتر به وجود می آیند اما باید مد نظر قرار بگیرند.
معمولا پهترین راه برای تشخیص عوارض لیزر این است که ، لیزر بر روی مقداری از لک انجام گیرد و اگر به خوبی لک را کم رنگ کرد می توان بر سایر قسمت های پوست لیزر درمانی را ادامه داد.
یکی از بهترین توصیه های ما برای اشخاصی که قصد لیزر کردن را دارند این است که از کرم های ضد آفتاب و ترمیم کننده پوست که در ادامه مطلب به آن ها اشاره می کنیم استفاده کنند .

کرم ترمیم کننده قوی کالی درم

برخی از خواص کرم ترمیم کننده قوی کالی درم فرانسه:
– اثر ضدقرمزی و ترمیم کننده قوی بعد از لیزر ، میکرودرم ابرژن، سوختگی
– از بین بردن جای خراش های پوستی ، ضایعات پوستی و جای زخم
– برای تسریع باسازی سلولی بعد از کشیدن بخیه و ترمیم اولیه پوست
– ترمیم کننده قوی و جوان سازی عالی برای پوست
– رفع علایم پیری و بازیابی جوانی و درخشندگی پوست
– بازسازی کننده قوی پوست و ضد رادیکال های ازاد
– مناسب برای هر نوع پوست ( ALL TYPE SKIN )
– دارای مجوزبهداشتی ۱۰۵۲۱۳۶۱۱۳۱۹۲۹۴۹
– ساخت فرانسه
– ۵۰ml

برای دیدن متن کامل و خرید کرم کالی درم اینجا را کلیک کنید.

رفع قرمزی بعد از لیزر,درمان قرمزی پوست بعد از لیزر,رفع قرمزی پوست بعد از لیزر,رفع قرمزی پوست صورت بعد از لیزر,درمان قرمزی پس از لیزر,درمان سوختگی بعد از لیزر موهای زاید,درمان سوختگی پس از لیزر,درمان سوختگی پوست بعد از لیزر,درمان سوختگی بعد لیزر,سوختگی بعد از لیزر درمانی,لیزر لک صورت,لیزر لک های پوست,لیزر لک بدن,لیزر لک جوش,لیزر لک و جای جوش,بهبود قرمزی جای جوش,بهبود قرمزی زخم

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید