09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت آنلاین یا کارت ب کارت  
درمان لک بدون بازگشت
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان لک بدون بازگشت

بارداری، یک خوشبختی و سعادت است. اما عواملی مختص این دوران وجود دارد که ناامید کننده هستند. علاوه بر این‌که هورمون‌های‌تان به هم می‌ریزند و شما را دیوانه می‌کنند، مسئله ناراحت کننده دیگری که در این دوران به وجود می‌آید ملاسما است. ملاسما یا لک حاملگی یک مشکل سرسخت پوستی است که باعث ایجاد لکه‌های تیره می‌شود. اما نگران نباشید زیرا این یک مسئله کاملا شایع است که به راحتی می‌توان آن را کنترل کرد. می‌خواهید بدانید چگونه؟
لک بارداری در میان زنان با پوست روشن‌تر بسیار خودرا نشان می دهد . این مشکل باعث ایجاد نواحی لکه‌دار با پوست تیره می‌شود که مانند یک ماسک تیره روی پوست اصلی صورت می‌باشد.لکه‌هایی با رنگدانه‌های تیره می‌توانند در سراسر صورت ظاهر شوند. نواحی اصلی شامل پیشانی، گونه، بینی، لب بالا و غیره می‌باشند.همچنین می‌تواند در کل صورت مانند یک لایه یکنواخت از پوست تیره به نظر برسد، و رنگ اصلی پوست را بپوشاند.

ملاسما یا کلوآسما پس از بارداری
زمان شروع و برطرف شدن این وضعیت مستقیماً بستگی به بارداری دارد. بطور معمول لک بارداری با نزدیک شدن به مرحله‌ی سزارین یا زایمان تشدید می‌یابد.با پایان بارداری پوست رنگ اصلی خود را باز خواهد یافت.پوست خود به خود با متعادل شدن هورمون‌ها به حالت عادی بر می‌گردد.
اگر از یک روش کنترل بارداری به شکل قرص ضد بارداری پچ یا حلقه واژینال که حاوی استروژن می‌باشند استفاده کنید، احتمال ابتلای مجدد به این وضعیت وجود دارد.

علت به وجود آمدن این لک چیست؟
علت اصلی لک حاملگی یا ملاسما مشخص نیست ولی در بیشتر موارد با فعالیت های هورمونی فرد مرتبط است چون این لک با مصرف قرص های جلوگیری از بارداری هم ایجاد می شود.
لک حاملگی در موارد نادری میان خانم های مجرد و حتی مردان نیز دیده می شود. استفاده از داروهای حساس کننده به نور آفتاب و اختلال فعالیت تیروئید یا تخمدان نیز می تواند دلیل دیگری برای پدید آمدن لک ها باشد. به طور کلی دو عامل مهم را ذکر می کنم. اول ژنتیک و دوم تغییرات هورمونی که با اشعه ماورای بنفش خورشید ترکیب شده باشد.

برخی از اقداماتی که می‌توان برای مبارزه و کاهش اثرات ملاسما یا لک بارداری انجام دارد عبارتند از:

* استفاده از یک کرم ضد آفتاب مناسب قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید. در حالت مطلوب باید از یک کرم SPF 50 استفاده کنید که مانع اشعه‌های مضر می‌شوند.
حتی هنگامی که در نواحی سرپوشیده هستید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. احتمال اینکه اشعه ماوراء بنفش به طریقی به پوست برسد وجود دارد.
* استفاده از پاک‌کننده‌ها و کرم‌های صورت با ترکیب ملایم و تاثیر خفیف روی پوست. از ترکیبات شیمیایی قوی که باعث تشدید این مشکل می‌شوند پرهیز کنید.
* از ژل‌های حمام ملایم با عصاره‌های طبیعی و مواد شیمیایی کمتر استفاده نمایید.
* از صابون‌ها و ژل‌های با عطر قوی استفاده نکنید.
*  از پک درمان لک بارداری اربوتین ژیورل  استفاده  کنید ، این پک بدون هیدروکینون و بدون بازگشت می تواند انواع لک به خصوص  بارداری را درمان کند که شما را در  ادامه با این پک درمان لک آشنا میکنیم

پک ضد لک بارداری اربوتین

برخی از خواص پک ضدلک و روشن کننده قوی آربوتین بزک:
– عصاره غلیظ از آربوتین، بری بری، شیرین بیان و AHA گیاهی
– حاوی کمپلکس روشن کننده پوست
– برطرف کننده لک ناشی از ملاسما، حاملگی، آفتاب، افزایش سن، جای جوش و کک ومک
– درمان لک و تیرگی ناشی از لیزر، میکرو، لایه برداری و…
– روشن کننده قوی پوست های تیره، گندمی و سبزه بدون بهم زدن ملانین پوست
– فاقد هیدروکینون
– بدون عوارض و بهم ریختگی ملانین پوست
– یکنواخت کننده و شفاف کننده رنگ چهره
– مرطوب کننده
– محافظت پوست در برابر رادیکالهای آزاد
– مدت استفاده حداقل ۲ ماه
– ساخت فرانسه
– شرکت سازنده Paris Dome S.A.D
– دارای مجوز بهداشتی کرم ضدلک اربوتین ۱۰۱۵۲۶۴۴۴۸۹۴۹۷۲۴
– مجوزبهداشتی ماسک ضدلک ۱۱۱۱۳۸۶۹۱۱۷۶۲۵۹۲

برای دیدن متن کامل و خرید پک درمان لک اربوتین اینجا را کلیک کنید .

کرم ضد لک بارداری, کرم ضد لک اربوتین ژیورل ,,ماسک ضد لک بارداری,بهترین کرم ضد لک بارداری,قرص ضد بارداری لک صورت,کرم ضد لک در بارداری,کرم ضد لک دوران بارداری,داروی ضد لک بارداری,كرم ضد لك بارداري ,لک مقاوم به درمان,لک مقاوم صورت,درمان لک مقاوم صورت,لک های مقاوم به درمان ,عوارض کرم پاکستانی فائزه,عوارض کرم پاکستانی گوری,عوارض کرم های پاکستانی ,درمان لک مقاوم صورتدرمان لک های مقاوم صورت

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید