09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت کارتی یا آنلاین از سایت  
درمان لک بدون بازگشت
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان لک بدون بازگشت

یکی از مهم‌ترین علل مراجعه بیماران به خصوص خانم‌ها به متخصصین پوست، بروز لک‌های قهوه‌ای و تیره به نام ملاسما یا کلوآسما در صورت (پیشانی، گونه‌ها، بینی و چانه) است.
لک پوست یکی از بیشترین مشکلات مردم هست که از سایت زیبایی بزک برای درمانش یسول پرسیده می شود
نمونه سوال مشتری
دختر ۳۰ ساله هستم که متاسفانه چند ماه از  کرم های پاکستانی استفاده کردم اوایل خوب بود بهمحض  قطع کردن با لک های شدید و ترسناک روبرو شدم لطفا راه حل درمان رو بگویید که افسردگی شدید  گرفتم .

قطعا این یکی از سوالات شما دوستان عزیز می باشد

باید توجه کنید این کرم ها که با نام های مختلف اعم از فائزه، گوری و… قاچاق یا دست ساز در جنوب کشور وارد بازار شده هست آسیب جدی بر ملانین های پوست وارد می کند. این کرم ها حاوی درصد بالایی از هیدروکینون و مواد لایه بردار ترتینوئین هست. در زمان مصرف کرم بخاطر هیدرکینون بالا، ترشح ملانین پوست را کاملا متوقف می کند. وظیفه ملانین ایجاد رنگدانه پوست هست که وقتی ترشح نشه باعث سفید شدن پوست و محو لک می شود و با قطع کردن مصرف کرم های ضد لک پاکستانی دوباره ملانین با شدت بیشتر ترشح میشه که لک ها و کل چهره تیره تر از قبل می شود و همچنین با لایه برداری قوی ترتینوئین پوست مستعد لک آفتاب می شود.

علت اصلی ایجاد لک :
اکثرافرادی که لک دارند ، شروع این بیماری را به دنبال مصرف داروهای ضدبارداری یا اولین حاملگی می دانند و عده‌ای آن را نتیجه ی مسافرت به مناطق با آفتاب شدید مانند کنار دریا در فصل تابستان تلقی می‌کنند.
بر اساس تحقیقات به عمل امده ، نور آفتاب، حاملگی، سابقه فامیلی مثبت، مصرف بعضی داروها و گاهی داروهای ضدبارداری، اختلالات هورمونی به خصوص کم‌کاری یا پرکاری تیروئید، بعضی مواد شیمیایی موجود در محیط شغلی و تحریکات مزمن و طولانی‌مدت که ناشی از خاراندن یا دست کشیدن مستمر و مداوم به صورت است، از مهم‌ترین علل بروز ملاسما در صورت است.

 راه درمان لک 
برای درمان لک های روی پوست، تشخیص علت به وجود آورنده لک است. اکثراً لک پوست به دلیل ماندن به مدت طولانی زیر نور آفتاب به وجود می آیند. معمولاً لک هایی که به دلیل تغییر رنگ پوست زیر نور آفتاب به وجود می آیند، با کرم های ضد لک به طور کامل درمان می شوند. اما به غیر نور آفتاب عوامل دیگری، مثل تغییرات هرمونی (به خصوص تغییرات هرمونی زنان در دوران بارداری، مسائل ژنتیکی، تغذیه نامناسب، مصرف برخی داروها (مثل داروهای ضدبارداری، یا داروهای ضد سرطان)، بعضی بیماری ها (مثل آسم و بیماری های کبدی-کلیوی) می توانند باعث لکه های پوستی بشوند که درمان هر یک از این لک ها با مشاوره فروشگاه بزک در طی دوره درمانی با کرم های ضد لک و روشن کننده پوست کهکاملا گیاهی هستند انجام می شوند .
یکی از بهترین راههای درمان  لک استفاده ازمحصولات آربوتین ژیورل  بزک می باشد .ژیورل  بعلت داشتن آربوتین، کمپلکس روشن کننده و AHA گیاهی لک را درمان می کند. این محصول حاوی دو ترکیب ضد لک جدید با تاثیر عالی و بدون عوارض و بهم ریختگی ملانین می باشد. آربوتین که یک گلیکوزید موجود در گیاهان بیربری BEARBERRY، شیرین بیان و توت هست که روشن کننده‌ی طبیعی پوست می‌باشد. آربوتین فعالیتهای تیروزیناز، یعنی آنزیم درگیر در سنتز ملانین را خنثی کرده، بطوریکه در جهت روشن ساختن نواحی تیره‌ی پوست عمل می‌کند.  این سرم با مهار آنزیم تیروزینار ۱ و تیروزینار ۲ باعث درمان لک پوستی می شود. محصولات ژیورل فاقد هیدروکینون می باشد که لک را بدون بازگشت درمان می کند. 

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید