09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت آنلاین یا کارت ب کارت  
درمان و علل تیرگی بدن
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان و علل تیرگی بدن

تیرگی بدن یکی از مشکلاتی هست که اکثر خانم ها و آقایان به آن حساس هستند و خیلی مواقع باعث کاهش اعتماد بنفس شخص می شود. این تیرگی عوامل مختلفی دارد که باعث می شود شخص دچار تیرگی بدن شود. این تیرگی ها در نهایت بخاطر افزایش ملانین پوست انجام می شود که ممکن است بیشتر در نواحی کشاله ران، زیر بغل و گردن رخ بدهد.

علل تیرگی بدن:
– پوشیدن لباس های تنگ
– عدم تعادل هورمونی
– باداری
– یائسگی
– تعریق شدید
– استرس

روش های درمان تیرگی بدن:

– درمان تیرگی بدن با لیزر: بسیار گران قیمت و ممکن هست عوارض جانبی اعم از لک بعد از لیزر بر روی پوست ایجاد شود.
– درمان خانگی: بهترین و ازران ترین روش درمان خانگی هست. در این روش با استفاده از کرم ها و لوسیون های روش کننده پوست باعث درمان تیرگی بدن می شود. این نوع محصولات بیشتر بر روی ملانین پوست تمرکز میکنند و با لایه برداری ملایم باعث روشن شدن ناحیه مورد نظر می شود.
احتمالا شما تا حالا خیلی از محصولات برای درمان تیرگی بدن را استفاده کنید. بیشتر محصولات برای درمان تیرگی بدن جهت مهار تولید ملانین پوست از ماده ایی بنام هیدروکینون در محصولات خود استفاده می کنند این ماده فقط بعنوان مهار کننده ملانین بکار می رود در صورتی که از محصول استفاده نکنید مجددا تیرگی بدن ظاهر می شود. بهتر هست از محصولاتی استفاده کنید فاقد هیدروکینون باشد تا تیرگی پوستتان درمان شود نه محو!!!!!!!
در زیر سه محصول فاقد هیدروکینون توصیه می شود که توسط متخصصین پوست تجویز می شود:برای مشاهده محصولات درمان تیرگی بدن اینجا کلیک نمایید


 

رفع تيرگي بدن,درمان سیاهی بدن,رفع تیرگی بدن با طب سنتی,درمان سياهي بدن,درمان تیرگی پوست بدن,درمان رفع تیرگی بدن,درمان لکهای تیره بدن,درمان پوست تیره بدن,درمان تیرگی ناحیه تناسلی زنان,درمان تیرگی اندام تناسلی,رفع تیرگی ناحیه تناسلی مردان,درمان تیرگی دستگاه تناسلی زنان,درمان تیرگی دستگاه تناسلی,رفع تیرگی ناحیه تناسلی با لیزر,رفع تیرگی ناحیه تناسلی خانمها,درمان تیرگی اندام تناسلی زنان,درمان تيرگي ناحيه تناسلي خانمها,درمان تيرگي ناحيه تناسلي زنان,درمان تيرگي كشاله ران,درمان تیرگی کشاله ران و زیر بغل,رفع تیرگی کشاله ران,درمان سیاهی کشاله ران,رفع تیرگی کشاله ران با داروهای گیاهی,رفع تیرگی کشاله ران و واژن,رفع تیرگی کشاله ران و زیر بغل,درمان سیاهی کشاله ران وزیر بغل,درمان سیاهی کشاله ران و واژن

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید