09308665973   راهنمای خرید 
11 سال هست با شماییم
  11 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین ویژه عید نوروز  
درمان چروک دور چشم
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان چروک دور چشم

بر اساس یک تحقیق انجام شده ، خانم ها بیشترین کسانی هستند که  دچار پیری  زود رس می شوند . بنابراین اگر به پوستشان رسیدگی نکنند احتمال اینکه دارای مشکلات جدی تر بشوند زیاد است .

دکتر محمد مقدم ،پزشک پوست ، مو و زیبایی در رابطه با خشکی پوست تصریح می کند : یکی از عواملی که باعث خشکی پوست می شود کمبود ویتامین A و E  می باشد .

این کمبود ویتامین بر تمامی نواحی صورت به خصوص نواحی اطراف چشم تاثیر بیشتر می گذارد ، چون پوست زیر چشم  بسیار ظریف بوده و چربی کمتری نیز زیر چشم جمع می شود ، در نتیجه منجر به  خشکی و چروک اطراف چشم می شود .

وی ادامه داد : معمولا سیاهی زیر چشم به علت تجمع  رنگدانه های  ملاتونین است و کمبود ویتامین  A و E  باعث تولید کلاژن نامرغوب  در پوست می شود که این کلاژن کیفیت واقعی خود را ندارد و در نتیجه باعث خشکی ، چروک و سیاهی دور چشم می شود . همچنین سفیدی داخل چشم ، باعث می شود تا پوست دور چشم سیاه تر به نظر برسد .

دکتر مقدم گفت : نگران کمبود این دو ویتامین نباشید چون می توانید با یک تغذیه صحیح این دو ویتامین را جبران کنید . مثل خوردن جگر ، انواع سبزیجات ، هویج و …..

همچنین برای درمان این مشکل  می توانید از کرم هایی که حاوی ویتامین  A و E  هستند نیز استفاده کنید .

در ادامه  می توانید با کرم های  دور چشم حاوی  ویتامین A  و E  اشنا بشوید .


برای دیدن محصولات دور چشم و خرید اینجا را کلیک کنید.

چشم ,دور چشم ,پوست, درمان چروک دور چشم, کرم دور چشم ,کرم دورچشم سینره ,کرم دور چشم لیراک ,کرم دور چشم ایوروشه, کرم دور چشم اون ,کرم دور چشم استادرم ,

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید