09308665973
14 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین یا کارت به کارت  
روش صحیح استفاده کرم دور چشم
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

روش صحیح استفاده کرم دور چشم


ویژگی های مهم استفاده از دور چشم

همه می دانیم که مراقبت از پوست جزو جدایی ناپذیر روتین زیبایی هست. قبل از هر مراقبتی در شروع باید پوست را تمیز و مرطوب کنید، سپس پوست را تقویت کرده تا بتوانید پوست سالمی داشته باشید. پوست به سه دسته تقسیم می شود پوست خشک /معمولی / چرب که این سه دسته نیازهای مختلفی دارد که در ادامه ما این نیازها را برای شما توضیح می دهیم.

کرم تخصصی دور چشم

درست است که نکات ساده را خدمتتان توضیح می دهیم اما اگر این نکات ریز را رعایت کنید همیشه دورچشم سالم و جوان تری خواهید داشت .

۱ – قبل از شروع هر کاری بهتر است دستانتان را تمیز بشویید .
۲ – مقدار کم اندازه عدس برای هر چشم کرم بردارید به طوری که پوست دورچشم را به خوبی پوشش دهد. محصولات مراقبتی دورچشم غلیظ تر هست و حالت سفت تر ی دارند چون مواد کلاژن غنی در داخلشان استفاده می شود پس همان مقدار کم ، تاثیر گذاری بیشتری بر پوست دور چشم دارد.
۳- بهترین انگشت برای استفاده دورچشم انگشت حلقه دستی است به طوری که اگر فردی دست چپ هستید از انگشت دست راست و اگر راست دست هستید از انگشت دست چپ استفاده کنید،اگر این انگشت را پیشنهاد دادیم به این خاطر هست که فشار زیادی به پوست شما وارد نشود.
۴-طریقه مصرف به این شکل هست که از زیر چشم و گوشه داخلی چشم به طرف گوشه خارجی بکشید تا بهترین و سریع ترین نتیجه را بگیرید اگر کرم بر روی انگشت مانده همان را در اطراف استخوان ابرو استفاده کنید.
چون پوست اطراف چشم حساس و ظریف هست فقط باید از کرم دورچشم های تخصصی استفاده کنید و از مصرف کرمهای ابرسان صورت برای دور چشم خودداری کنید چون دورچشم نسبت به سایر قسمت های صورت سریع تر آب میان بافتی را از دست می دهد پس وقتی برای مراقبت از دورچشم تصمیم میگیرید حتما به انتخاب دورچشم تخصصی هم دقت بفرمایید.

کرم دور چشم قوی فیلر اورلین فرانسه
برخی از خواص کرم دورچشم اورلین فرانسه :
– لیفتینگ سریع، باعث سفت شدن پوست دور چشم و از بین بردن افتادگی پوست دور چشم
– ضد چروک و افتادگی پوست دور چشم،رفع سیاهی دورچشم، مرطوب کننده قوی و بسیار سریع الاثر
– افزایش طراوت شادابی و شفافیت دور چشم
– پیشگیری از افزایش چروکهای دور چشم
– درمان گودی دورچشم
– حاوی کلاژن دریائی
– مرطوب کننده قوی دورچشم
– درمان خشکی پوست دورچشم
– شاداب و زیبا کننده پوست دور چشم
– نرم و روشن کننده لب
نحوه استفاده: صبح و شب برروی دورچشم به ارامی بمالید
» برای خرید کرم دورچشم اورلین اینجا کلیک نمایید

افتادگی پلک,درمان افتادگی پلک,هزینه عمل افتادگی پلک,عمل افتادگی پلک,افتادگی پلک بعد از بوتاکس,درمان خانگی افتادگی پلک,تیرگی دورچشم,رفع تیرگی دور چشم,درمان تیرگی دورچشم,علت تیرگی دورچشم,کرم رفع تیرگی دورچشم,دلیل تیرگی دورچشم,کرم دور چشم برای تیرگی,,کرم تیرگی دورچشم,درمان خانگی تیرگی دور چشم,علت تیرگی دور چشم,چروک دورچشم,رفع چروک دورچشم,درمان چین و چروک دورچشم,,ماسک چروک دورچشم,درمان چروک دورچشم,,کرم برای چروک دورچشم,رفع چین و چروک دورچشم,گودی دورچشم,گودی دور چشم نشانه چیست,گودی دور چشم از چیست,گودی دور چشم و درمان,گودی دور چشم چیست,برای گودی دور چشم,رفع گودی دور چشم,علت گودی دور چشم,گودی زیر چشم,گودی و سیاهی زیر چشم,چگونه گودی چشم برطرف کنیم

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید