09308665973
15 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین یا کارت به کارت  
روغن مار فبریژن
389000 تومان
قیمت با تخفیف: 369550 تومان

شرایط خرید :
1- اگر مبلغ محصول را بصورت آنلاین یا کارت ب کارت پرداخت نمایید 5% تخفیف با ارسال رایگان دارید
1- شامپو جنیزلاین یک عدد خرید کنید یک عدد هم از ما هدیه بگیرید
2- پنج درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت کارتی یا آنلاین از سایت
مجوزهای فروش اینترنتی فروشگاه بَزَک
تمامی قیمت ها مقطوع می باشد. لطفا از بالا بودن قیمت محصولات در دیگر فروشگاه ها، نسبت به اصل یا تقلبی بودن تردیدی نداشته باشید. تمامی محصولات این فروشگاه دارای مجوز بهداشتی و لیبل اصالت کالا می باشد که از وزارت صنعت و معدن از طریق پیام کوتاه قابل پیگیری هستند
15 سال هست با شماییم

روغن مار فبریژن

روغن مار فبریژن Snake Oil Fabrigen دارای سطوح بالایی از اسید چرب امگا ۳ به نام ایکوزاپنتانوئیک اسید (EPA) است این ترکیب علاوه بر محافظت از مو در برابر رادیکال های آزاد، برای مبارزه با ریزش مو، شوره سر ایده آل است و به رشد مو کمک زیادی می کند.

روغن مار فبریژن موها را تقویت می کند و باعث ضخیم شدن موهای نازک می شود. همچنین با آبرسانی عمقی به ریشه موها از خشک شدن ریشه مو پیشگیری کرده و باعث درمان ریزش و پرپشتی موها می شود. روغن مار فبریژن علاوه بر مبارزه با شوره سر، موها را نرم و رشد مو را فعال می کند.

روغن مار فبریژن در اصل از چربی های مار استخراج شده است. این چربی‌ها مملو از امگا ۳ هستند که به دلیل خواص ضد التهابی قوی خود شناخته شده‌اند. روغن مار باعث کاهش التهاب در فولیکول مو می شود. التهاب فولیکول مو به نام فولیکولیت شناخته شده است. این التهاب باعث از بین رفتن فولیکول مو و در نهایت ریزش مو می شود. روغن مار فبریژن این التهاب را از بین برده و باعث درمان فولیکولیت می شود.

براساس طب سنتی قدیم، از روغن مار در پوست سر به منظور جلوگیری از ریزش مو استفاده می شود. اعتقاد بر این است که اسیدهای چرب امگا ۳ و سایر ترکیبات فعال موجود در روغن می توانند پوست را مرطوب کرده و سلامت فولیکول های مو را بهبود بخشند، بنابراین از ریزش مو جلوگیری و باعث پرپشتی موها می شود.

روغن مار فبریژن می تواند مواد مغذی مورد نیاز مو را فراهم کند، محیط رشد را بهبود بخشد و در نتیجه ریزش مو را کاهش و ریشه مو را تقویت کند. این داروی قدرتمند از موها محافظت و تغذیه می کند تا ریزش و شکستگی مو را کاهش دهد.

روغن مار فبریژن می تواند گردش خون و متابولیسم پوست سر را تقویت کند، ریشه مو را تغذیه کند، فولیکول های مو را بیدار کند و فولیکول های مو را برای رشد موهای سالم تر تحریک کند، رشد موهای نازک را تسریع کند و تراکم و کشسانی مو را افزایش دهد.

برخی از خواص روغن مار فبریژن:
– ضدریزش قوی مو
– تقویت کننده موهای نازک
– افزایش رشد موی سر و ریش
– درمان التهاب فولیکول مو
– تامین مواد مغذی مورد نیاز مو
– افزایش گردش خون در پوست سر
– بیدار کننده فولیکول های مو خوابیده
– تقویت کننده فولیکوهای مو ضعیف
– حاوی مقدار بالای امگا ۳ به نام ایکوزاپنتانوئیک اسید
– مناسب آقایان و خانم ها
– ۵۰ میل
– ساخت فرانسه

نحوه استفاده: یک روز درمیان مقداری روغن مار فبریژن را به کف سر یا صورت مالیده آرام ماساژ دهید. بعد یک ساعت بشورید.

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید