09308665973   راهنمای خرید 
11 سال هست با شماییم
  11 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین ویژه عید نوروز  
سفید کردن پوست
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

سفید کردن پوست

با توجه به این که سفید کردن پوست ، علاوه بر اینکه همراه با زیبایی هست به سلامتی بدن نیز کمک زیادی می کند .

در اطراف خود مواد گیاهی زیادی مشاهده می کنیم اما با بی توجهی از کنار ان ها رد می شویم یا اینکه تاثیرات ان را را بر روی پوستمان کاملا نمیدانیم .

عناصر طبیعی مانند گوجه فرنگی ، لیمو ، پرتقال ، گریپ فورت ، سیب زمینی ، پودر برنج از جمله مواد گیاهی است که می تواند به سفیدی  و شادابی بدن کمک کند ، ولی زمانی این امر محقق می شود که شما از این مواد بطور منظم و پی در پی استفاده کنید .

یکی از ارزان ترین  ماسک های سفید کننده پوست ، پوست خشک پرتقال است ، مقداری از پودر پرتقال را با کمی کشک مخلوط می کنیم و بر روی پوست می مالیم به مدت ۱۰ دقیقه نگه داری می کنیم سپس با اب شتشو می دهیم . این ماسک را بر روی هر قسمت از بدن می توانیم استفاده کنیم .

حتی  مخلوط گوجه فرنگی و لیمو یک سفید کننده  بسیار قوی هست . زرد چوبه علاوه بر این که دارای ارزش پزشکی هست و بر روی سلامتی تاثیر فراوان دارد ، می توانید یک قاشق زرد چوبه را با مقداری اب لیمو مخلوط کنید و بر روی پوستتان بمالید

اگر می خواهید زیر بغل  خود را سفید کنید هر روز قبل از اینکه به حمام بروید از اب لیمو استفاده کنید دقت کنید بر روی پوستی که تازه اصلاح کرده اید مصرف نکنید ، لیمو خاصیت بسیار قوی سفید کنندگی را دارد .

دقت کنید با هر روشی که می خواهید پوستتان را سفید کنید حدود ۲۰ دقیقه قبل از اینکه بخواهید از خانه بیرون بروید از ضد افتاب و لوسیون استفاده کنید .

در اینجا به معرفی محصولاتی که کاملا گیاهی و سفید کننده پوست است می پردازیم .


برای دیدن محصولات سفید کننده پوست و خرید اینجا را کلیک کنید.

کرم رفع سیاهی بدن, کرم رفع سیاهی بدن والنسی ,کرم رفع سیاهی بدن ولنسی, کرم رفع سیاهی بدن هیدرودرم ,کرم رفع سیاهی های بدن, سفید کننده زیر بغل ,سفید کننده واژن

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید