09308665973   راهنمای خرید 
11 سال هست با شماییم
  11 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین ویژه عید نوروز  
فرم دهنده و سفت کننده سینه بانوان
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

فرم دهنده و سفت کننده سینه بانوان

بجز عمل جراحی، یک روش ساده نیز وجود دارد تا سینه هایتان را فرم و سفت کنید و از افتادگی سینه هایتان جلوگیری یا درمان کنید. در زیر ما چند ورزش را برایتان توصیه می کنیم که باعث می شود ماهیچه سینه هایتان فعال شود. درصورتی که این ورزش ها را همراه با کرم مخصوص فرم دهندگی سینه استفاده کنید تاثیر دوچندان خواهد داشت. در زیر ۴ ورزش برای فرم دهی، سفت کردن و درمان شل بودن سینه توصیه می کنیم. این ورزش ها توسط Comas Keck برای خانم ها توصیه شده است. این ورزش ها قفسه سینه را از زاویای مختلف بکار می گیرد و باعث می شود ماهیچه های سینه تقویت شود. ورزش های زیر را حداقل دو بار در هفته انجام دهید.

حرکت ۱- دمبل پرس سینه (Dumbbell Bench Press)

ورزش برای بزرگ کردن سینه

بر روی یک تخت به پشت دراز بکشید سپس هر دو دمبل را به سمت بالا برده و به آرامی به سمت پایین تا سینه هایتان پایین آورید. این عمل را ۱۰ بار تکرار کنید و بدون استراحت ورزش دوم(ورزش پایین) را انجام دهید.

حرکت ۲- حرکت شنا (Pushup)

ورزش برای فرم دهندگی سینه

بصورت چهار دست و پا شوید و کف دست و نوک پاهایتان را زمین بزارید بدن شما باید یک خط مستقیم از سر تا پا (A) را تشکیل دهد. سپس خود را به سمت پایین بکشید تا اینکه قفسه سینه خود را تقریبا در کف لمس کنید و بازوها خود را در یک زاویه ۴۵ درجه به نیم تنه خود (B) را ایجاد کنید. مکث کنید، سپس با فشار به عقب خود را به موقعیت شروع(A) برسانید. این عمل را ۱۰ مرتبه تکرار کتید. حالا ۹۰ ثانیه استراحت کنید و حرکت سوم را انجام دهید.

حرکت ۳- دمبل پرس سینه با شیب

بزرگ کننده سینه

بر روی یک نیمکت قابل تنظیم  به یک شیب کم (در حدود ۱۵ تا ۳۰ درجه) بنشینید و محل پای خود را بر روی زمین محکم کنید. سپس مثل حرکت ۱ هر دو دمبل را به سمت بالا برده و به آرامی به سمت پایین تا سینه هایتان پایین آورید. این عمل را ۱۰ بار تکرار کنید و بدون استراحت حرکت چهارم  را انجام دهید.

حرکت ۴- دمبل مگسی

ورزش بزرگ کننده سینه

بروی پشت دراز بکشید سپس هر دو دمبل را بالای سر طوری که آرنج هایتان کمی خم باشد(مثل تصویر A) نگه دارید سپس دست هایتان  را مشابه B بصورت خم پایین بیارید و چند لحظه مکس کنید و دوباره به حالت شروع بروید.

پزشکان توصیه می کنند همراه با ورزش های سینه از کرم های فرم دهنده سینه نیز استفاده بشود.

پرفکت شیپ

برخی از خواص کلیدی کرم سینه پرفکت شیپ:
– درمان افتادگی و شلی سینه
– بازگردانی به فرم اولیه سینه
– درمان غبغب
– درمان افتادگی سینه بخاطر افزایش سن، بارداری، شیردهی و کاهش وزن
– حاوی روغن خالص آفتابگردان، پروویتامین E، کمپلکس پپتاید های محرک کلاژن و الاستین
– کاملا گیاهی و عاری از مواد شیمایی
– دارای مجوز بهداشتی
– ۲۰۰ میل

برای دیدن متن کامل و خرید اینجا را کلیک کنید .

بزرگ,فرم دهنده,سفت کننده,ورزش,سینه,ورزش,كرم فرم دهنده سينه,كرمهاي فرم دهنده سينه,دستگاه فرم دهنده سينه,ژل فرم دهنده سينه,سوتين فرم دهنده سينه,ورزش فرم دهنده سينه,فرم دهنده سينه ايربرا,فرم دهنده سینه والنسی,فرم دهنده سینه سویس فرمولا

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید