09308665973   راهنمای خرید 
12 سال هست با شماییم
  تخفیف 5 درصد و ارسال رایگان برای پرداخت کارتی  
فواید استفاده از کرم ضد آفتاب
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

فواید استفاده از کرم ضد آفتاب

استفاده از کرم ضدآفتاب در روزهای ابری هم ضروری است

یک متخصص پوست و مو، استفاده از کرم‌های ضد آفتاب در روزهای ابری را همانند روزهای آفتابی برای محافظت بهینه از پوست ضروری دانست.

دکتر ابراهیمی با اشاره به اینکه همواره میزانی از اشعه ماوراء بنفش خورشید از ابر عبور می‌کند، اظهار داشت: به همین علت توصیه می‌شود در روزهای ابری و زمستانی نیز همانند روزهای آفتابی استفاده از کرم ضد آفتاب ادامه پیدا کند.

وی با بیان اینکه می توان از سن یک سالگی به بعد برای کودکان از کرم ضد آفتاب استفاده کرد، خاطرنشان کرد: برای پوست کودکان در این زمینه کرم‌های ضد آفتاب مخصوصی وجود دارد که باید از آنها به جهت تفاوت پوست کودکان با افراد بزرگسال استفاده شود.

وی همچنین توصیه کرد: افراد دارای پوست‌های مختلف از جمله پوست چرب، خشک و آکنه دار نیز متناسب با ویژگی‌های پوست خود از کرم‌های مخصوص استفاده کنند.

ابراهیمی در ادامه میزان قدرت محافظت کرم ضد آفتاب از پوست را دو تا سه ساعت عنوان و اظهار داشت: چنانچه فرد از منزل به مکانی مسقف می رود باید کرم ضد آفتاب استفاده کرده و بعد از مراجعت از آن مکان نیز می‌تواند دوباره کرم ضد آفتاب را مصرف کند.

این متخصص پوست معتقد است: چنانچه کرم ضد آفتاب به طو پیوسته برای مدت طولانی روی پوست بماند برای پوست ایجاد مشکل نخواهد کرد.


برای دیدن تمام کرم های ضد آفتاب و خرید اینجا را کلیک کنید.

ضد آفتاب رنگی,ضد آفتاب رنگی اوریاژ,ضد آفتاب رنگی اون,ضد آفتاب رنگی خوب,ضد آفتاب رنگی راسن,ضد آفتاب رنگی ساسکین,ضد آفتاب رنگی سینره,ضد آفتاب رنگی پریم,ضد افتاب رنگی لانسون,ضد آفتاب ایرانی خوب,ضد آفتاب خارجی,ضد آفتاب خارجی خوب,ضد آفتاب خارجی عالی,ضد آفتاب های خارجی,ضد افتاب خارجی فاقد چربی,ضد آفتاب برای پوست چرب,ضد آفتاب برای پوست چرب وجوش دار,ضد آفتاب پوست چرب,ضد آفتاب پوست چرب اون,ضد آفتاب پوست چرب بایودرما,ضد آفتاب پوست چرب و حساس,,ضد افتاب پوست چرب اوسرین,ضد افتاب پوست چرب سینره

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید