09308665973
13 سال هست با شماییم
  تخفیف 5 درصد و ارسال رایگان برای پرداخت انلاین یا کارتی  
قویترین درمان گودی و سیاهی دور چشم
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

قویترین درمان گودی و سیاهی دور چشم

این روزها افراد بسیاری به ویژه بانوان از گودی زیر چشم خود شکایت می کنند و دنبال این مساله هستند که بدانند علل گودی زیر چشم چیست تا بتوانند در کاهش گودی و سیاهی دور چشم خود تلاش کنند، دانستن علل گودی زیر چشم به افراد کمک می کند تا از عواملی که باعث بروز این مساله می شوند پیشگیری کنند.
گودی و سیاهی زیر چشم‌ها مدتی است که شما را دچار افسردگی کرده است. با اینکه روحیه شاد و پر نشاط دارید ولی در نظر دیگران به خاطر این سیاهی‌های زیر چشمتان فردی کسل و با سن زیاد محسوب می‌شوید. برای برخی افراد بداقبال، این گودی و حلقه‌های تیره ممکن است در سنین جوانی ایجاد شوند. در صورت عدم ورزش، استرس، بیماری طولانی مدت، سوء مصرف مواد و الگوهای خواب نامناسب، این حالت ممکن است بدتر نیز بشود.
دلیل به وجود آمدن این سیاهی و گودی چیست؟ آیا درمانی سریع برای رفع آن وجود دارد؟
یکی از عوامل اصلی گودی دور چشم آلرژی می باشد .

کمبود خواب :

پس از آلرژی عامل دوم در سیاهی دور چشم نداشتن خواب کافی یا بهم ریختن تنظیم خواب و یا بد بودن شرایط خواب است. سعی کنید در شبانه روز زمانی حدود ۷ تا ۹ ساعت را حتما در جایی مناسب و رخت خوابی گرم و نرم بخوابید و هرگز فکر نکنید که با خواب کمتر از این مقدار نیز می توانید سرحال و نرمال باشید. این عقیده بیشتر در جوانان رواج دارد که با خوابیدن حدود ۵ ساعت نیز می توانند انرژی لازم را به دست بیاورند اما جوانان مقدار اضافی مورد نیاز انرژی را که از خواب باید به دست بیاورند از طریق نیرو و قوای جسمانی تامین میکنند.

دلایل سیاهی دور چشم چیست؟
سیاهی دورچشم و تیرگی های اطراف چشم برای برخی تبدیل به یک مشکل شده است. مشکلی که علاوه بر برهم زدن زیبایی چشمان و چهره ، نگرانی هایی را در رابطه با سلامتی ایجاد می کند.

سیاهی و تیرگی دور چشم علل زیادی دارد و برعکس آنچه که اکثر مردم فکر می‌کنند، خستگی تنها دلیل آن نیست. البته درست است که کمبود خواب می‌تواند باعث سیاهی زیر چشم شود، اما مشکلات و بیماری‌های بسیاری نیز می‌تواند علت گودی زیر چشم و باعث سیاهی و تیرگی دور چشم شود.

به گفته متخصصان عامل ارث مهم‌ترین علت بروز سیاهی دور چشم است و پس از آن، کمبود آهن بویژه در زنان مهم‌ترین علت سیاهی دور چشم است.

پیشگیری

در بسیاری افراد می توان از ایجاد سیاهی،تیرگی و علت گودی زیر چشم جلوگیری کرد و یا آن را به حداقل رساند. بهترین روش برای انجام این کار، استفاده ی روزانه از مرطوب کننده ها، کرم ضد آفتاب، مصرف رژیم غذایی کامل حاوی آهن و ویتامین K و خواب کافی است.


برای دیدن محصولات مراقبت ازدور چشم و خرید اینجا را کلیک کنید.

قویترین کرم دور چشم ایرانی,قویترین کرم دور چشم خارجی,قویترین کرم دور چشم خانگی,قویترین کرم دور چشم گیاهی,قویترین ماسک دور چشم,,قویترین کرم سیاهی دور چشم,قویترین کرم لیفتینگ دور چشم,قویترین کرم رفع سیاهی دور چشم,قویترین ماسک ضد چروک دور چشم,بهترین و قویترین کرم دور چشم,قویترین ضد چروک دور چشم,گودی دور چشم نشانه چیست,گودی دور چشم و درمان آن,گودی دور چشم کودکان,گودی دور چشم طب سنتی,گودی دور چشم و درمان,علت گودی دور چشم,درمان گودی دور چشم در طب سنتی,چگونه گودی دور چشم را از بین ببریم,گودی دور چشم درمان,گودی دور چشم از چیست,,گودی زیر چشم ارثیسیاهی دور چشم در کودکان,سیاهی دور چشم را چگونه از بین ببریم,سیاهی دور چشم کودک,سیاهی دور چشم و کبد,سیاهی دور چشم مردان,سیاهی دور چشم نشانه چیست,سیاهی دور چشم از چیست,درمان گودی دور چشم در طب سنتی,درمان گودی دور چشم در مردان,درمان گودی زیر چشم کودکان,,درمان گودی دور چشم آقایان,درمان گودی زیر چشم,درمان گودی زیر چشم ارثی,درمان گودی زیر چشم بر اثر عینک,درمان گودی زیر چشم با چای کیسه ای,رفع گودی زیر چشم توسط عینک,درمان گودی زیر چشم با تغذیه,رفع گودی زیر چشم با تزریق چربی,رفع گودی زیر چشم با تزریق,رفع گودی زیر چشم بدون جراحی,درمان گودی زیر چشم چیست,برای درمان گودی زیر چشم چه باید کرد,رفع گودی زیر چشم و چاقی صورت,درمان قطعی گودی دور چشم

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید