09308665973   راهنمای خرید 
12 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای خرید انلاین یا کارتی  
قویترین ضد افتاب
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

قویترین ضد افتاب

عامل اصلی چین‌وچروک پوست و ایجاد کک‌ومک برروی آن نور آفتاب و به ویژه اشعه ماوراءبنفش است. هر فردی با هر نوع پوستی و با هر نوع ژنتیکی اگر بلد باشد که در برابر آفتاب چطور از پوستش مراقبت کند، پوست سالم‌تر و شفاف‌تری خواهد داشت و مسلما آثار پیری هم دیرتر روی پوستش ظاهر خواهد شد. با وجود تاثیر ثابت شده آفتاب در ایجاد سرطان پوست، حتی اگر به فکر جوان ماندن هم نیستیم. باید مراقب پوستمان باشیم.
بررسی ها نشان میدهد کرم های ضد آفتاب نقش موثری در کاهش پیری زودرس پوست و همین طور ابتلا به سرطان پوست در افراد دارند.پزشکان توصیه می کنند تا افراد به ویژه بانوان به جای استفاده از مواد آرایشی برای پوست تنها از ضد آفتاب استفاده کنند و بدانند که کرم های آرایشی پوست جای کرم ضد آفتاب را نمی گیرد و با بستن منافذ پوست سبب عدم خروج سموم و عرق از پوست و در نتیجه پیری زودرس در افراد می شود.
به طور کلی ، دو نوع ضد آفتاب وجود دارد: ضد آفتاب های فیزیکی و ضد آفتاب های شیمیایی. در ساختمان ضد آفتاب های شیمیایی، از موادی مانندABA P ، سالیسیلات ها و سینامات ها که جلوی اشعه UVB را می گیرند و بنزوفنون ها و دی بنزوئیل متان ها که جلوی اشعه UVA را می گیرند ، استفاده می شود .
البته گاهی پیش می آید که افراد به یکی از این مواد حساسیت دارند و استفاده از این مواد موجب قرمزی و خارش پوست صورت آن ها می شود. در ساختمان ضد آفتاب های فیزیکی ، از موادی مانند اکسید روی و دی اکسی تیتانیوم استفاده می شود که احتمال حساسیت به آن ها بسیار اندک است. توصیه ما این است که برای کودکان و نیز در افراد مبتلا به بیماری های پوستی خاص که پوست آن ها تحریک پذیر است ، از ضد آفتاب های فیزیکی استفاده شود.

یکی از بهترین نوع کرم ضد آفتاب فیزیکی، کرم ژیورل فرانسه می باشد. این کرم با دارا بودن SPF 50 سازگار با انواع پوست می باشد همچنین به صورت رنگی ساخته شده است تا همه افراد با هر رنگ پوستی بتوانند استفاده کنند.برای توضیح بیشتر در ادامه به معرفی این محصول می پردازیم.

کرم ضد افتاب ژیورل

برخی از مزایای کرم ضد آفتاب فیزیکی ژیورل فرانسه :
– حداکثر حفاظت در برابر اشعه های UVA/UVB خورشید
– جلوگیری از آفتاب سوختگی
– مناسب برای کهنوردی و اسکی
– حفاظت پوست در برابر سرما و گرمای هوا
– پیشگیری از ایجاد لک های قهوه ای ناشی از آفتاب سوختگی، پیلینگ، لیزر، میکرودرمانی، جای جوش و جای زخم
– پیشگیری از چروک، پیری زودرس و سرطان پوست
– حاوی اکتیو CW جهت جلوگیری از التهاب و جوش پوستی
– حاوی اکتیو ROUMEX تایروستات معدنی جهت روشن کردن و درمان لک
– ایجاد نرمی، آرامش و لطافت پوست
– جلوگیری از ایجاد کک و مک و لک پوستی
– افزایش خاصیت کرم های ضدلک
– رنگی
– دارای مجوزبهداشتی ۲۹۳۲۵۹۴۴۷۹۹۳۷۲۲۸

برای دیدن متن کامل و خرید اینجا را کلیک کنید.

ضد افتاب پوست صورت درمان قویترین بهترین ضد لک پیشگیری از لک لیرز خانم اقایان چیست کودکان SPF خشک چرب خارجی فرانسوی گیاهی کالی بل بهترین کرم ضد آفتاب بهترین کرم ضد افتاب ایرانی بهترین کرم ضد افتاب خارجی بهترین کرم ضد افتاب برای پوست چرب بهترین کرم ضد افتاب برای پوست های خشک بهترين كرم ضد افتاب براي پوست چرب بهترین کرم ضد افتاب چیست بهترین کرم ضد افتاب مردانه بهترین کرم ضد افتاب فاقد چربی بهترین کرم ضد افتاب فرانسوی بهترین کرم ضد آفتاب خارجی بهترین کرم ضد آفتاب ایرانی بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست خشک بهترین کرم ضد افتاب با قیمت بهترین کرم ضد آفتاب مردانه بهترین کرم ضد افتاب اقایان بهترین کرم ضد آفتاب کودکان بهترین کرم ضد افتاب چیه بهترین کرم ضد آفتاب چیست بهترین کرم ضد آفتاب گیاهی قویترین کرم ضد افتاب

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید