09308665973
15 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت آنلاین یا کارت ب کارت  
قویترین کرم برای جای آبله مرغان
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

قویترین کرم برای جای آبله مرغان

فرو رفتگی جای جوش و آبله مرغان یک مشکل بزرگ است که بسیار از افراد را درگیر می کند. با دستکاری و تخلیه جوش یا آبله مرغان، ظاهری ناخوشایند بر روی پوست ایجاد می شود و می تواند اعتماد به نفس فرد را کاهش دهد.

بسیاری از افراد برای درمان گودی و فرو رفتگی ها از روش هایی مثل لیزر، سابسیژن یا میکروندلینگ استفاده می کنند. این روش های در عین اینکه پر هزینه هستند بعضا به صورت قطعی نیز درمان نمی کنند. اما می توانیم با کمک روش های خانگی و استفاده از کرم تخصصی ژان داوز و با پایین آوردن هزینه های درمان مشکل بیماری را برطرف کرد.

آیا گودی آبله مرغان درمان دارد؟

آبله مرغان یکی از رایج ترین مشکلات پوستی است که هر فرد را در سنین مختلف درگیر می نماید. بسیاری از افرادی که دچار آبله مرعان می شوند، بعد از بهبودی بیماری با مشکلات اساسی فرورفتگی یا گودی حاصل از بیماری قرار می گیرند. با به وجود آمدن فرورفتگی ها پوست سعی می کند با کلاژن سازی بافت هایی که از بین رفته اند را ترمیم و بازسازی نماید. در این حین اگر کلاژن سازی روی پوست بیش از حد اندازه باشد، برجستگی ایجاد می شود و در مقابل اثر کلاژن سازی کم، باعث ایجاد فرو رفتگی بر روی پوست می شود که در ظاهر پوست وضعیت ناخوشایندی به وجود می آید.

درمان خانگی فرورفتگی آبله مرغان

روغن سیاه دانه

یکی از بهترین ترکیبات طبیعی که در درمان فرورفتگی آبله مرغان کمک می کند، استفاده از روغن سیاه دانه است. این روغن به علت دارا بودن ترکیب ضدالتهابی و ضد باکتری می تواند فرورفتگی و جای اسکار را برطرف کند.

خواص روغن سیاه دانه

 • ضدباکتری بوده و باکتری های موجود در منافذ پوست را از بین می برد
 • بهبود زخم
 • خاصیت ضدالتهابی
 • ترمیم پوست و تحریک کلاژن سازی پوست

روغن دانه گل رز

این روغن با اثر ضدپیری می تواند به خوبی با افزایش کلاژن سازی پوست، فرورفتگی آبله مرغان و جای جوش را درمان کند، بدون اینکه عوارضی داشته باشد.

خواص دانه گل رز

 • تحریک کلاژن سازی پوست
 • آبرسانی و تقویت پوستی
 • جوانساز و ضد پیری
 • از بین بردن اسکار جای زخم
 • بهبود رنگ پوست . کاهش تیرگی و قرمزی جای آبله مرغان

عسل

عسل یک ماده خوراکی با خاصیت آنتی اکسیدانی، ضدالتهابی و ضدمیکروبی است. علاوه بر اینکه ارزش غذایی بالا دارد در درمان مشکلات پوستی نیز اثر دارد.

خواص عسل

 • درمان اثرات سوختگی
 • التبام جای زخم
 • درمان و بهبودی تبخال
 • درمان منافذ باز
 • درمان و بهبود فرورفتگی آبله مرغان و جای جوش

آلوورا

ماده دیگری که در درمان فرورفتگی آبله مرغان و جای جوش تاثیر دارد، استفاده از گیاه الورا است. خواص درمانی آلوورا برای پوست بی نهایت است از جمله خواص ضدالتهابی و ضد باکتری پوست. آلوورا با خاصیت آبرسانی عمقی و ایجاد کلاژن سازی می تواند در درمان فرورفتگی آبله مرغان کمک کند.

خواص آلوورا

آبرسانی عمقی پوست
درمان خشکی و زبری
کاهش التهاب پوستی
تحریک کلاژن سازی پوست و ترمیم فرورفتگی های ناشی از آبله مرغان

آب لیمو

آب لیمو به علت داشتن خاصیت اسیدی، باعث افزایش کلاژن سازی بافت های پوستی می شود و در نتیجه سریع تر فرورفتگی درمان می شود. همچنین آب لیمو باعث روشن شدن رنگ پوست شده و می تواند لک های تیره به وجود آمده بعد از آبله مرغان را نیز برطرف کند. اما به این نکته توجه داشته باشید که بر روی زخم باز به صورت مستقیم استفاده نکنید جون باعث ایجاد سوزش و درد شدید در ناحیه می شود.

زنجبیل

زنحبیل از جمله ریشه هایی است که از قدیم الایام خاصیت ضد التهابی و ضد میکروبی مشهور بوده است. از پوره زنجبیل بر روی نقاطی که دچار فرورفتگی آبله مرغان یا جوش هستید استفاده کنید چون با افزایش کلاژن سازی، سبب ترمیم و بازسازی پوست می شود.

خواص زنجبیل

 • از بین بردن جای زخم و اسکار ناشی از آبله مرغان و جوش
 • خاصیت جوانسازی و ضد پیری
 • روشن کننده پوست
 • از بین بردن لک های سفید و تیره

هیالورونیک اسید

هیالورونیک اسید جزو مواد معدنی در پوست و بدن می باشد که قادر است، ۱۰۰۰ برابر وزن خود، آب را ذخیره نماید. به این منظور می تواند بسیاری از بیماری ها را درمان کرده و از به وجود آمدن چین و چروک و خطوط خنده پیشگیری کند.

 

آبله مرغان

آیا ژل کرم ضد جوش فوری (تی زون) ژان داوز جای گودی آبله مرغان را درمان می کند؟

ژل کرم ضد جوش فوری (تی زون) ژان داوز فرانسه T.ZONE Acne Prone Skin حاوی هیالورونیک اسید، ویتامین ب۳، BHA، پپتیدهای تخصصی ضدجوش ژان داوز باعث درمان سریع جوش، جای جوش بصورت گودی یا لک جوش، درمان جای آبله مرغان و درمان فرورفتگی مشابه تجویز می شود.
این ژل، جوش را در کمترین زمان درمان کرده و با داشتن ترکیبات موثر باعث ترمیم جای جوش می شود تا ردی از جوش بصورت لک یا گودی نماند. این ژل با دارا بودن هیالورونیک اسید و BHA باعث درمان گودی و لک حاصل از جوش های قدیمی و جای آبله مرغان نیز می شود.
ژل ضد جوش فوری ژان داوز فرانسه باعث چربی پوست را کنترل کرده و خاصیت ضدالتهابی(درمان قرمزی جوش) و آنتی باکتریال قوی دارد. همچنین بخاطر داشتن عصاره شیرین بیان به درمان لک جوش کمک می کند.

خواص ژل کرم ضد جوش فوری (تی زون) ژان داوز

 • درمان سریع جوش
 • درمان قرمزی و لک جوش
 • پیشگیری از ایجاد جای جوش(لک یا گودی جوش)
 • درمان لک و گودی جای جوش های قدیمی
 • درمان گودی جای آبله مرغان و گودی های مشابه
 • کنترل چربی پوست
 • حاوی هیالورونیک اسید، ویتامین ب۳، BHA، پپتیدهای تخصصی ضدجوش ژان داوز

سخن پایانی

همه افراد همیشه به دنبال داشتن پوست سالم و شفاف و جوان هستیم. به همین منظور بهتر است برای داشتن همه این موارد یک روتین پوستی را رعایت کنیم. به این منظور اگر دچار مشکل پوستی بشوید بهتر است در قدم اول درمان های خانگی را شروع کنیم چون سریع تر می توانید درمان صحیح را بالاتر ببرید. در این مقالهاز سایت زیبایی بزک شما را با قویترین کرم و راه های سریع درمان فرورفتگی آبله مرغان آشنا کردیم.

معرفی قویترین کرم درمان گودی آبله مرغان

ژل ضد جوش فوری ژان داوز فرانسه
برخی از خواص ژل ضد جوش فوری ژان داوز فرانسه:
– درمان سریع جوش
– درمان قرمزی و لک جوش
– پیشگیری از ایجاد جای جوش(لک یا گودی جوش)
– درمان لک و گودی جای جوش های قدیمی
– درمان گودی جای آبله مرغان و گودی های مشابه
– کنترل چربی پوست
– حاوی هیالورونیک اسید، ویتامین ب۳، BHA، پپتیدهای تخصصی ضدجوش ژان داوز
– بدون چربی Oil free
– ۵ میل
– ساخت فرانسه
نحوه استفاده: روزانه دو نوبت برروی جوش استفاده شود.
» برای مشاهده ژل ضد جوش فوری ژان داوز اینجا کلیک نمایید
سرم نیاسینامید لوتارو ایتالیا

برخی از خواص سرم نیاسینامید لوتارو ایتالیا:

– درمان انواع جوش و آکنه پوستی
– کوچک کننده منافذ باز
– درمان گودی و جای جوش
– درمان لک جای جوش
– کنترل چربی اضافی پوست
– کاهش التهاب و قرمزی جای جوش
– رفع باکتری های جوش زا
– مناسب انواع پوست
– ۳۰ میل
– تحت لیسانس LEONIC SRL ایتالیا
» برای خرید سرم نیاسینامید لوتارو ایتالیا اینجا کلیک نمایید

گودی آبله مرغان,جای گودی آبله مرغان,از بین بردن گودی آبله مرغان,درمان گودی آبله مرغان,درمان جای گودی آبله مرغان,پماد برای گودی جای آبله مرغان,آبله مرغان در بزرگسالی,آبله مرغان,آبله مرغان در بارداری,علائم آبله مرغان در بزرگسالان,جای آبله مرغان,کرم مناسب برای جای آبله مرغان,از بین بردن جای آبله مرغان,درمان جای آبله مرغان,لیزر جای آبله مرغان,کرم ترمیم کننده جای آبله مرغان,کرم برای جای آبله مرغان,آیا جای آبله مرغان میماند,پماد آلفا برای جای آبله مرغان,جای آبله مرغان روی صورت,آبله مرغان در بزرگسالی,آبله مرغان چیست,درمان آبله مرغان در بزرگسالان,ترمیم کننده ژان داوز

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید