09308665973
14 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت کارتی یا آنلاین از سایت  
لوسیون تقویت ابرو اورلین فرانسه
230000 تومان
قیمت با تخفیف: 218500 تومان

روش های پرداخت:
1- اگر مبلغ محصول را بصورت آنلاین یا کارت ب کارت پرداخت نمایید 5% تخفیف با ارسال رایگان دارید
2- اگر بخواهید مبلغ محصول را به مامور پست تحویل بدهید تخفیف ندارید و حدود 30000 تومان هزینه پستی خواهید داشت.
مجوزهای فروش اینترنتی فروشگاه بَزَک
تمامی قیمت ها مقطوع می باشد. لطفا از بالا بودن قیمت محصولات در دیگر فروشگاه ها، نسبت به اصل یا تقلبی بودن تردیدی نداشته باشید. تمامی محصولات این فروشگاه دارای مجوز بهداشتی و لیبل اصالت کالا می باشد که از وزارت صنعت و معدن از طریق پیام کوتاه قابل پیگیری هستند
13 سال هست با شماییم

لوسیون تقویت ابرو اورلین فرانسه


لوسیون تقویت ابرو اورلین Aurelien فرانسه محصولی بی نظیر در درمان ریزش ابرو، تقویت و پرپشت کردن ابروها است که با استفاده این لوسیون ابروها پرپشت، مستحکم و زیبا خواهد شد. این محصول با دارا عصاره گیاهان باعث رشد مجدد ابروی ریخته و بلند و ضخیم کردن ابروهای موجود می شود. لوسیون تقویت ابرو اورلین فرانسه بی رنگ، بی بو و غیر چرب است که از عصاره گیاهان تشکیل شده است.
این محصول با افزایش طول عمر آناژن و کاهش چشمگیر فاز تلوژن باعث تقویت ابرو می شود. آناژن مرحله رشد مو هست که این لوسیون طول عمر آناژن را افزایش می دهد و با کاهش طول همر تلوژن که فاز استراحت ریشه موی ریخته شده هست باعث رشد مجدد موی ابرو می شود.

برخی از خواص لوسیون تفویت کننده ابرو اورلین فرانسه:

– محرک رشد مو از ریشه
– افزایش ضخامت ابرو
– پرپشت کننده ابرو
– ضدریزش قوی
– موثر در درمان الوپسی ابرو
– افزایش طول عمر اناژن و کاهش طول عمر تلوژن
– بدون ایجاد چربی روی ابرو
– بدون پارابن و مواد نگه دارنده
– ساخت فرانسه
– ۷٫۵ میل
– مجوز بهداشتی ۱۱۴۸۹۳۱۱۴۶۴۵۴۰۸۷

نحوه مصرف: روزانه دو نوبت صبح و شب برروی ابروی کامل تمیز و بدون ارایش بمالید. نیازی به شستشو نیست. می توانید روی این لوسیون ارایش کنید ولی حداقل نیم ساعت فاصله بدید.

تقویت ابرو با بادام سوخته,تقویت ابرو با سیر,تقویت ابرو سریتا,تقویت ابرو سینره,تقویت ابرو نی نی سایت,تقویت ابرو اویدرم,تقویت ابرو ماوالا,تقویت ابرو لامینین,تقویت ابرو ام تو بیوتی,تقویت ابرو الی ژن,تقویت ابرو اوریفلیم,تقویت ابرو با روغن زیتون,تقویت ابرو با قرص ال دی,تقویت کننده مو و ابرو پرپشت,برای تقویت ابرو چه روغنی مناسب است,زل تقویت کننده ابرو سروینا,تقویت ابرو ژوتن,تقویت ابرو سریع

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید