09308665973
14 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین یا کارت به کارت  
لوسیون ضدلک و روشن کننده قوی فبریژن
389000 تومان
قیمت با تخفیف: 369550 تومان

شرایط خرید :
1- اگر مبلغ محصول را بصورت آنلاین یا کارت ب کارت پرداخت نمایید 5% تخفیف با ارسال رایگان دارید
1- شامپو جنیزلاین دو عدد خرید کنید یک عدد هم از ما هدیه بگیرید
2- پنج درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت کارتی یا آنلاین از سایت
مجوزهای فروش اینترنتی فروشگاه بَزَک
تمامی قیمت ها مقطوع می باشد. لطفا از بالا بودن قیمت محصولات در دیگر فروشگاه ها، نسبت به اصل یا تقلبی بودن تردیدی نداشته باشید. تمامی محصولات این فروشگاه دارای مجوز بهداشتی و لیبل اصالت کالا می باشد که از وزارت صنعت و معدن از طریق پیام کوتاه قابل پیگیری هستند
13 سال هست با شماییم

لوسیون ضدلک و روشن کننده قوی فبریژن


لوسیون ضدلک و روشن کننده قوی فبریژن Whitening Fabrigen یک لوسیون عالی برای درمان لک، کک و مک و تیرگی پوست است. این لوسیون از ۱۰ عصاره معتبر برای درمان لک اعم از آلوئه باربادنسیس، پرس سرد هسته آلبالو، شیرین بیان، گل نسترن، پرس سرد هسته انگور، پرس سرد هسته زردآلو،  اسطوخودوس، کندر،  پرس سرد هسته انار، عصاره رزماری و ویتامین C ، E تهیه شده است.

تاثیر الوئه ورا در درمان لک و تیرگی پوست:

براساس تعدادی از مطالعات موجود، برخی از مواد شیمیایی موجود در آلوئه ورا دارای خواص روشن کنندگی پوست می باشد. این مواد شیمیایی آلوئین و آلوئزین نامیده می شوند. این ترکیبات با از بین بردن سلول های ملانین موجود و جلوگیری از تشکیل بیشتر ملانین در پوست، هیپرپیگمانتاسیون را کاهش می دهند.

تاثیر عصاره هسته آلبالو در درمان لک و تیرگی پوست:

عصاره هسته آلبالو سرشار از اسید الئوستئاریک، لینولئیک و اولئیک، توکوفرول ها (ویتامین E)، ویتامین های A، C، B1، B2، B6 و امگا ۳، ۶ و ۹ است. عصاره هسته آلبالو یک نرم کننده شفاف، سبک و پایدار است. یکی از عصاره های گیاهی موثر برای درمان لک های پوستی و کک و مک با مالیدن این عصاره به صورت است. ماساژ با این عصاره مرطوب کننده می تواند منافذ پوست را بپوشاند و در نتیجه صورت را نرم و درخشان کند.

تاثیر عصاره شیرین بیان در درمان لک و تیرگی پوست:

بهبود هایپرپیگمانتاسیون یکی از شناخته شده ترین ویژگی های این گیاه است. هایپرپیگمانتاسیون زمانی اتفاق می‌افتد که پوست شما ملانین بیشتری را در لکه‌ها یا لکه‌های خاصی نسبت به سایرین تولید می‌کند و به پوست رنگ ناهموار و ظاهری تیره می‌دهد.
این اغلب به دلیل قرار گرفتن در معرض رادیکال‌های آزاد اتفاق می‌افتد. رادیکال‌های آزاد می‌توانند به سلول‌های پوستی ملانین‌ساز آسیب رسانده و آنها را وادار به تولید رنگدانه اضافی کنند. ریشه شیرین بیان با ممانعت از تولید ملانین و رادیکال های آزاد با این فرآیند مقابله می کند. به همین دلیل است که پاک کننده های ملایم و موثر لکه های تیره حاوی عصاره ریشه شیرین بیان است که به از بین بردن لکه های پوست کمک می کند.

تولید ملانین (رنگدانه یا رنگ AKA) یک فرآیند پیچیده است، اما در قلب موضوع آنزیمی به نام تیروزیناز وجود دارد. عصاره شیرین بیان از تولید تیروزیناز جلوگیری می کند و به نوبه خود از تولید لکه های تیره جلوگیری می کند. ملانین اضافی را از بین می برد، عصاره شیرین بیان به روش دیگری نیز پوست را روشن می کند. این عصاره حاوی لیکیریتین است، یک ترکیب فعال که به پراکندگی و حذف ملانین موجود در پوست کمک می کند. به عبارت دیگر، نه تنها می تواند به جلوگیری از ایجاد لکه های جدید کمک کند، بلکه می تواند لکه های موجود را نیز محو کند.

تاثیر عصاره نسترن در درمان لک و تیرگی پوست:

عصاره گل نسترن غنی از ویتامین C است، یک ماده مغذی محرک کلاژن که می تواند به بهبود استحکام پوست و جلوگیری از خطوط ریز کمک کند. ویتامین C همچنین دارای اثر روشن کنندگی پوست است که به پوست شما ظاهری درخشان می دهد. ویتامین A موجود در عصاره گل نسترن، رنگ پوست شما را به طور ملایم یکنواخت می کند.

تاثیر عصاره هسته انگور در درمان لک و تیرگی پوست:

عصاره هسته انگور رنگ پوست را یکدست می کند. عصاره هسته انگور حاوی یک ماده آنتی اکسیدانی قوی به نام پروآنتوسیانیدین است . این آنتی اکسیدان زمانی که یه مدتی روی پوست شما استفاده می شود رنگ پوست را یکنواخت کند. عصاره هسته انگور برای بهبود علائم ملاسما (که به آن کلواسما و “ماسک حاملگی” نیز گفته می شود) موثر است.

تاثیر عصاره هسته زردالو در درمان لک و تیرگی پوست:

محتوای بالای اسید گاما لینولئیک (GLA) موجود در عصاره هسته زردآلو، درمان سریع‌تر زخم‌ها را سرعت می بخشد، از پوست در برابر سموم و باکتری‌ها محافظت می‌کند، لکه‌های ناخواسته و لکه‌های تیره را از بین می برد، بنابراین رنگ پوست را متعادل می‌کند تا درخشندگی یکنواخت ایجاد کند.

تاثیر عصاره اسطوخدوس در درمان لک و تیرگی پوست:

عصاره اسطوخودوس می تواند به روشن شدن پوست کمک کند زیرا التهاب را کاهش می دهد. می تواند تغییر رنگ، از جمله لکه های تیره را کاهش دهد. عصاره اسطوخودوس به کاهش لکه و قرمزی کمک می کند. اگر روی پوست خود دچار هیپرپیگمانتاسیون هستید، عصاره اسطوخودوس می تواند به رفع آن کمک کند.

تاثیر عصاره کندر در درمان لک و تیرگی پوست:

عصاره کندر از صمغ نوعی درخت بوسولیا استخراج می‌شود، برای کمک به محو شدن لکه‌های پیری، رنگ ناهموار و کک و مک بسیار عالی است. روغن کندر یکی از بهترین روغن های ضروری برای التیام پوست و محو شدن جای زخم است. این روغن یک عامل طبیعی مفید برای تحریک پوست سالم است و برای کمک به گردش و افزایش انعطاف پذیری شناخته شده است. این خواص بهبود سلولی کمی شبیه به رتینول عمل می کند، ولی عوارض رتینول مانند حساسیت به خورشید، خشک شدن و نازک شدن پوست را ندارد.

تاثیر عصاره هسته انار برای درمان لک و تیرگی پوست:

عصاره استخراج شده از دانه های انار دارای خواص ضد پیری و ضدلکی شناخته شده ای است. بازسازی سلول ها را تقویت می کند و به حفظ خاصیت ارتجاعی پوست کمک می کند. اسید چرب امگا ۵ موجود در روغن هسته انار به نام اسید پونیسیک یک ضد التهاب قوی است که پیری ناشی از آسیب اشعه ماوراء بنفش را به تاخیر می اندازد. روغن هسته انار همچنین سرشار از الاژیک اسید است، یک آنتی اکسیدان طبیعی که به عنوان محافظت کننده از سرطان شناخته شده است. روغن هسته انار مملو از آنتی اکسیدان است تا علائم قابل مشاهده خطوط ریز، چین و چروک، لکه های تیره، آسیب لکه های ناشی از آفتاب و پوست خشک را کاهش دهد.

تاثیر عصاره رزماری در درمان لک و تیرگی پوست:

عصاره رزماری برای محو شدن لکه های تیره عالی است. این به تقویت گردش خون کمک می کند و همچنین به عنوان یک ضد عفونی کننده عمل می کند و از رشد باکتری ها جلوگیری می کند. این خاصیت ضد عفونی کننده اضافی به از بین بردن باکتری هایی که باعث ایجاد لکه ها می شوند کمک می کند. حتی بهتر از آن این است که روغن رزماری حاوی مواد مغذی گیاهی باشد که اعتقاد بر این است که به مبارزه با آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد و پرپیگمانتاسیون کمک می کند.

برخی از خواص لوسیون ضدلک و روشن کننده فبریژن:

– درمان انواع لک های قهوه ایی ناشی از بارداری، جوش، آفتاب، افزایش سن، کک و مک و…
– روشن کننده قوی پوست های سبزه و گندمی
– روشن کننده تیرگی پوست صورت و بدن (ناحیه بیکینی، کشاله ران، زیربغل و… )
– درمان لک ناشی از لیزر، پلکسر، میکرو و سایر روش های تهاجمی
– بدون هیدروکینون
– بدون لایه برداری و بدون نازک کردن پوست
– کاملا گیاهی و بدون مواد شیمیایی
– حاوی ۱۰ عصاره برتر در درمان لک اعم از آلوئه باربادنسیس، پرس سرد هسته آلبالو، شیرین بیان، گل نسترن، پرس سرد هسته انگور، پرس سرد هسته زردآلو، اسطوخودوس، کندر، پرس سرد هسته انار، عصاره رزماری
– غنی از ویتامین C,E
– ساخت فرانسه
– ۵۰ میل

نحوه استفاده: شبا برروی پوست تمیز استفاده کنید. قبل استفاده شیشه را خوب تکان دهید. قبل استفاده توصیه می شود پوستتان را با کرم شوینده روشن کننده فریش فروت شستشو دهید تا منافذ کاملا تمیز و لوسیون فبریژن براحتی نفوذ کند.

پیشنهاد: برای مشاهده کرم شوینده روشن کننده فریش فروت اینجا کلیک نمایید

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید