09308665973
13 سال هست با شماییم
  تخفیف 10 درصد و ارسال رایگان تا روز مادر  
پماد برای رفع پوست مرغی
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

پماد برای رفع پوست مرغی


الان خشکی پوست در بسیاری از افراد بعلت های مختلف اعم از مصرف کم آب اشامیدنی ، استفاده از حمام های داغ یا مسائیل ژنتیکی یک امر بسیار شایع است. خشکی پوست در تمام سنین چه نوزاد چه بزرگسال بر اثر علل مختلف می تواند ایجاد شود. کراتوسیس پیلاریس Keratosis pilaris که همان پوست دانه مرغی است ، یک وضعیت پوستی ارثی بوده که در ۴۰ درصد از جمعیت انسان ها احتمال ایجاد وجود دارد. بعضی وقت ها کمک یک متخصص پوست برای تسکین دادن خشکی پوست و کراتوسیس پیلاریس بسیار ضروری می باشد.

کراتوسیس پیلاریس نوع پیشرفته ای از خشکی پوست بصورت برآمدگی های کوچک، گوشتی شکل معمولا شبیه جوش ریز و به رنگ قرمز را دانه مرغی می گویند که به بافت پوست شکلی شبیه پوست مرغ پر کنده می دهد و شایع ترین قسمت آن در بالای رنج، زانو، بازوها و ران ها می باشد.
شایع ترین پوست دانه مرغی چه در کودکان و چه در بزرگسالان غالبا همراه با خارش و کمی سوزش است، مخصوصا در فصل زمستان یا در محیط های خشک و کم رطوبت بیشتر خودشو نشان می دهد. زمانی که رطوبت زیاد می شود به خصوص در تابستان پوست کمتر خارش داشته و رنگ متمایل به قرمز خود را از دست می دهد.

درمان پوست مرغی
در حالی که این بیماری کم ضرر است، مردم معمولا به دنبال معالجه و کاهش خارش و کم کردن ظاهر این برآمدگی های کوچک هستند. مرطوب کردن می تواند به کم کردن خشکی و در نتیجه خارش پوست کمک کند. پمادهای تشکیل شده از اسید اوره و اسید لاکتیک معمولا تاثیر رطوبت خوبی بر جای می گذارند. برخی داروهای شیمیایی خوراکی و موضعی نقش موثری در کاهش یا حذف این ضایعات پوستی دارد. پزشک متخصص شما می تواند هر دو این گروه درمانی را رد کنار هم تجویز کند. ولی بیشتر موارد معمولا با کرم و استفاده از چربی های خوراکی سالم مثل روغن زیتون خوراکی اصل در کنار غذا بسیار موثر هست.
در زیر یک نمونه از پماد برای رفع پوست مرغی توصیه می شود.

 

رخی از خواص کلیدی کرم درمال فوکوس فرانسه:
– مرطوب کننده با خاصیت لایه برداری، مناسب پوست خشک، زبر و مستعد کراتوز
– درمان ضخامت و تیرگی کشاله ران، آرنج، زانو، قوزک پا و…
– درمانی مطلوب برای رفع حالت پوست مرغی(Follicular Keratosis)، ایکتیوز، فولیکولیت (موهای زیر پوستی) و …
– مناسب برای استفاده هر قسمت از بدن حتی نواحی کشاله ران
– مناسب اقایان و خانم ها
– اثر لایه برداری تقویت شده با داشتن ۳۰ % اوره خالص و سالیسیلیک اسید (BHA)
– نرم کننده و مرطوب کننده، التیام بخش، جلوگیری از سوزش یا خارش ناشی از خشکی مفرط پوست با داشتن فاز مغذی کره کاریته و آلانتوئین گیاهی
– فرمولاسیون فاقد پارابن و عطر، غیر چرب و غیر چسبناک با پخش آسان در سطح پوست
– ساخت فرانسه

برای مشاهده توصیحات کامل اینجا کلیک نمایید

پماد برای رفع پوست مرغی,هزینه لیزر پوست مرغی,برای درمان پوست مرغی چیکارکنیم,پماد مخصوص بیماری پوست مرغی,پوست مرغی نی نی سایت,درمان قطعی پوست مرغی با لیزر,درمان پوست مرغی با جوش شیرین , وازلین برای پوست مرغی

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید