09308665973
14 سال هست با شماییم
  10 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه روز پدر تا 16 بهمن  
پماد برای رفع پوست مرغی
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

پماد برای رفع پوست مرغی


الان خشکی پوست در بسیاری از افراد بعلت های مختلف اعم از مصرف کم آب اشامیدنی ، استفاده از حمام های داغ یا مسائیل ژنتیکی یک امر بسیار شایع است. خشکی پوست در تمام سنین چه نوزاد چه بزرگسال بر اثر علل مختلف می تواند ایجاد شود. کراتوسیس پیلاریس Keratosis pilaris که همان پوست دانه مرغی است ، یک وضعیت پوستی ارثی بوده که در ۴۰ درصد از جمعیت انسان ها احتمال ایجاد وجود دارد. بعضی وقت ها کمک یک متخصص پوست برای تسکین دادن خشکی پوست و کراتوسیس پیلاریس بسیار ضروری می باشد.

کراتوسیس پیلاریس نوع پیشرفته ای از خشکی پوست بصورت برآمدگی های کوچک، گوشتی شکل معمولا شبیه جوش ریز و به رنگ قرمز را دانه مرغی می گویند که به بافت پوست شکلی شبیه پوست مرغ پر کنده می دهد و شایع ترین قسمت آن در بالای رنج، زانو، بازوها و ران ها می باشد.
شایع ترین پوست دانه مرغی چه در کودکان و چه در بزرگسالان غالبا همراه با خارش و کمی سوزش است، مخصوصا در فصل زمستان یا در محیط های خشک و کم رطوبت بیشتر خودشو نشان می دهد. زمانی که رطوبت زیاد می شود به خصوص در تابستان پوست کمتر خارش داشته و رنگ متمایل به قرمز خود را از دست می دهد.

درمان پوست مرغی
در حالی که این بیماری کم ضرر است، مردم معمولا به دنبال معالجه و کاهش خارش و کم کردن ظاهر این برآمدگی های کوچک هستند. مرطوب کردن می تواند به کم کردن خشکی و در نتیجه خارش پوست کمک کند. پمادهای تشکیل شده از اسید اوره و اسید لاکتیک معمولا تاثیر رطوبت خوبی بر جای می گذارند. برخی داروهای شیمیایی خوراکی و موضعی نقش موثری در کاهش یا حذف این ضایعات پوستی دارد. پزشک متخصص شما می تواند هر دو این گروه درمانی را رد کنار هم تجویز کند. ولی بیشتر موارد معمولا با کرم و استفاده از چربی های خوراکی سالم مثل روغن زیتون خوراکی اصل در کنار غذا بسیار موثر هست.
در زیر یک نمونه از پماد برای رفع پوست مرغی توصیه می شود.

کرم پریسک پریفار فرانسه
برخی از خواص کلیدی کرم پریسک پریفار فرانسه:
– درمان خشکی بیش از حد پوست
– درمان اگزما، پسوریازیس
– رفع پوست مرغی
– درمان خشکی لب، دست و پا
– آبرسانی مجدد به ناخن
– درمان خشکی کناره های ناخن
– درمان سوزش و خارش پوست
– مناسب بعد از خراشیدگی و سوختگی ها
– درمان ادرار سوختگی کودکان
– درمان قرمزی پوست
– مرطوب کننده فوق العاده قوی پوست
– ۵۰ میل
– فرانسه
نحوه استفاده: روزانه دو سه نوبت برروی پوست ناحیه استفاده شود.
» برای خرید کرم پریسک اینجا کلیک نمایید
پماد برای رفع پوست مرغی,هزینه لیزر پوست مرغی,برای درمان پوست مرغی چیکارکنیم,پماد مخصوص بیماری پوست مرغی,پوست مرغی نی نی سایت,درمان قطعی پوست مرغی با لیزر,درمان پوست مرغی با جوش شیرین , وازلین برای پوست مرغی

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید