09308665973
14 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت کارتی یا آنلاین  
پماد برای عفونت قارچی واژن
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

پماد برای عفونت قارچی واژن

قارچ های پوستی معمولا در قسمت هایی از بدن که رطوبت زیادی دارند یا لایه های پوست روی هم قرار می گیرند بیشتر ایجاد میشود. نواحی تناسلی، بین انگشتان پا ، پوست سر و کشاله ران بیشتر ناحیه ایجاد قارچ هستند. اغلب این قارچ ها در استراتوم کورنئوم یعنی بالاترین لایه بیرونی پوست زندگی میکنند و به قسمت های عمیق نفوذ نمیکنند.معمولا افرادی که چاق هستند و لایه های پوستی بیشتری دارند قارچ ایجاد میشود و همچنین افراد دارای دیابت بیشتر در معرض ابتلا به عفونت قارچی هستند. در نظر داشته باشید اگر عفونت ها قارچی در قسمتی از بدن ایجاد شود می تواند به تحریک قسمت های دیگری که بدون عفونت هستند ، منجر شود.

انواع و علت پیدایش عفونت‌های قارچی پوست

عفونت های قارچی پوست به وسیله قارچ های میکروسکوپی تولید می شوند که در شرایطی تکثیر می شوند. عفونت های قاچی در انسان در لابه لای ناخن ها ، پوست و مو رشد می کنند اما رایج ترین عفونت های قارچی به قرار زیر هستند :

عفونت مخمر (کاندیدیاز)

این دسته از عفونت به وسیله ای از قارچ ها ایجاد میشود که بر روی پوست یا مخاط اثر میگذارد و بیشتر به حالت خوابیده در بدن زندگی میکنند. این نوع از قارچ زمانی که شرایطش ایجاد شود می تواند تکثیر شود و به نوع توسط مخمر (دسته‌ای از قارچ‌ها) ایجاد می‌شود که بر پوست یا مخاط اثر گذاشته و در حالت خوابیده در بدن زندگی می‌کنند. فقط زمانی این نوع مخمرها بیشتر می شوند و به کاندیدیاز تبدیل می شوند. این نوع قارچ ها شامل تحریک ، تکه های پر از چرک ، جوش و خارش در محل عفونی دیده می شوند.

تنیا ورسیکالر


این دسته از قارچ ها در بزرگسالان و نوجوانان دیده می شود. این یک بیماری قارچی مزمن پوستی است که باعث تغییر رنگ پوست به لک های قرمز یا قهوه ای رنگ می شود. علائم شامل جوش های بدون خارش و وجود لکه های قرمز است.

عفونت تینا و عفونت قارچی حلقوی

این نوع قارچ اغلب با کرم اشتباه گرفته می شود، در واقعا این یک عفونت قارچی می باشد.دلیل اصلی این نوع عفونت قارچی بهداشت ضعیف، سوتغذیه ،اب و هوای گرم و مرطوب و قطعا قابل سرایت به فرد دیگری است.. علائم این نوع قارچ حلقه ی دارای خارش مانند تکه های فلس دار است که بعدا به تاول های پر ا جوش تبدیل می شود. احیانا بر روی ناخن شکل بگیرند باعث مچاله شدن و تغییر رنگ می شود .اگر بر روی سر ایجاد شود باعث ریزش مو و تکه های طاسی می شود.

زنگ خطر

در موارد زیر عفونت های قارچی بیشتر ایجاد می شوند :

افراد چاق و دارای اضافه وزن

خشک نکردن پوست بعد از دوش گرفتن

در تماس با افراد یا حیوانی که عفونت قارچی دارد .

لمس لوازم الوده مانند لباس و حوله

در زیر دوش و استخر با پای برهنه راه بروید .

پوشیدن لباس تنگ که اجازه نمی دهد عرق شما کاملا خشک شود .

بیماری دیابت

باردار باشید .

به تازگی مصرف قرص های انتی بیوتیک را تمام کرده باشید .

دارا بودن سیستم ایمنی ضعیف مثلا به ایدز مبتلا باشید .

درمان عفونت قارچی

قطعا به استفاده داروهای ضد قارچی نیاز دارید بیشتر حالت پمادی است که به طور مستقیم بر روی پوست قرار می دهید. اگر دارای جوش و تحریکات پوستی هستید که ناخن و س شما را پوشاندهاست ممکن است به قرص تحت نظر پزشک نیز نیاز داشته باشید. در بعضی از مواقع ممکن است علائم پوستی شما برگردد حتی اگر علائم پوستی شما درمان شده است بهتر از تا دو هفته دیگر بعد از ناپدید شدن علائم قارچی درمان را ادامه بدهید.

چگونه از عفونت‌های قارچی پوست پیشگیری کنیم ؟

بعد از دوش گرفتن حتما بدن خود را خشک کنید.
جوراب و ملاحفه های خود را به طور مرتب بشورید.
از دمپایی به هنگام حضور در دوش، استخر شنا استفاده کنید.
از لباس های گشاد و از جنس کتان برای خروج رطوبت از پوست استفاده کنید
از وسایل شخصی دیگران استفاده نکنید .
اگر بیماری دیابت دارید برای کنترل قند خود دقت کنید.
اگر کسی از خانواده دچار بیماری قارچی است حتما رو بالشی ، کلاه ، شانه و قیچی را با اب گرم و سفید کننده بشویید.

صابون ضدعرق لیلاک بلژیک
برخی از موارد کاربرد صابون لیلاک :
– ضد تعرق اضافی بدن
– از بین بردن بوی بد بدن
– درمان قارچ پوستی
– درمان خارش و سوزش پوست
– حاوی TCC و سولفور
– ضد جوشهای مقاوم به درمان بدنی
– درمان حساسیت و کهیر پوستی
برای خرید صابون ضد عرق لیلاک اینجا کلیک نمایید

عفونت قارچی,درمان عفونت قارچی واژن,عفونت قارچی واژن,علت عفونت قارچی واژن,پماد عفونت قارچی واژن,عفونت قارچی ناخن,درمان عفونت قارچی ناخن دست,پماد برای عفونت قارچی ناخن دست,درمان عفونت قارچی ناخن پا,علائم عفونت قارچی ناخن,عفونت قارچی ناخن پا

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید