09308665973   راهنمای خرید 
10 سال هست با شماییم
  7% تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت انلاین یا کارتی  
چگونه پوست جوانی داشته باشیم؟
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

چگونه پوست جوانی داشته باشیم؟


آفتاب سوختگی ها، حمام آفتاب و برنزه کرده ممکن است ۲۰ سال پوست شما را پیرتر کند. استرس ممکن ست ۳ سال و زندگی در شهرهای بزرگ و صنعتی ۵ سال و رژیم سخت ۱۰ سال به سما پوست شما اضافه نماید.
طریقی که مادر شما پیر شده نشانگر خوبی است که شما در سن ۳۰ سالگی چه شکلی خواهید شد. صاف ایستادن و خندیدن می تواند شما را ۱۰ سال جوان تر نشان دهد.
شرایط دندان های شما نیز می تواند به سن شما بیافزاید و هم از سن شما کم کند. حتما از پزشک معالج تان در مورد سفید کردن دندان ها و دیگر وسایل آرایشی راهنمایی بخواهید.
رژیم غذایی بسیار سخت پوست شما را دچار قحطی و کمبود مواد غذایی می کند و از دست دادن سریع وزن باعث افتادگی و افت پوست می شود.
هنگامی که شا خوابیده اید میزان احیاء و نوسازی سلول های پوست در بالاترین میزان خود می باشد پس قبل خوابیدن حتما از کرم های مرطوب کننده یا ابرسان مغذی استفاده کنید.
برای اینکه جوان تر به نظر برسید بهترین غذا برای شما ماهی است. چرا که ماهی مقدار زیادی از اسید های چرب را داراست.
سیگاری ها ۵ بار بیشتر از غیر سیگاری ها در معرض چین و چروک های عمیق در پوست دست و صورتشان هستند.

کرم های مرطوب کننده و ابرسان قابلیت ارتجاعی پوست را افزایش داده و آن را تازه و شاداب نگه میدارند. استفاده از این نوع کرم ها به ویژه پیش از استفاده از لوازم ارایشی توصیه می شود. صبح ها پیش از ارایش کردن از این کرم بر روی پوست خود بمالید و شب ها پس از شستشوی پوست، دوباره از این کرم ابرسان استفاده کنید تا پوست رطوبتش حفظ شود و چین و چروکی ایجاد نشود.

پس نتیجه گرفتیم که برای پیش گیری از پیری پوست و داشتن پوستی جوان حتما از کرم های مرطوب کننده استفاده شود. در زیر یک نمونه از کرم های ابرسان که باعث تغذیه و رطوبت رسانی پوست می شود را توصیه می کنم.

کرم ابرسان پوست
– آبرسان و مقوی پوست
– حفظ رطوبت پوست در گرما و سرما
– درمان چروک های سطحی تا متوسط
– شاداب کننده قوی پوست
– مناسب انواع پوست حتی پوست چرب یا پوست خیلی خشک
– حاوی ویتامین E ، روغن جوجوبا و عصاره جودوسر
– ضد قرمزی پوست
– جوانسازی پوست

برای مشاهده توضیحات کامل و خرید اینجا کلیک نمایید

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید