09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت کارتی یا آنلاین از سایت  
کرم رفع گودی زیر چشم
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

کرم رفع گودی زیر چشم


دایره های تیره زیر پلک های پایین در آقایان و خانم ها رایج است. دایره های تاریک که غالباً با گودی همراه هستند ، می توانند شما را پیرتر از خود جلوه دهند.

اگرچه آنها می توانند بر هر کسی تأثیر بگذارند ، اما تیرگی و گودی زیر چشم بیشتر در افرادی که:

سالخورده هستند
تمایل ژنتیکی به این بیماری داشته باشید ( هایپرپیگمانتاسیون دوربیتالTrusted Source )
از گروه های قومی غیر سفید هستند ( رنگ های تیره پوست مستعد افزایش فشار خون در اطراف ناحیه چشم هستند)
در حالی که خستگی ممکن است منطقی ترین توضیح برای این بیماری به نظر برسد ، عوامل زیادی وجود دارند که می توانند در محافل تاریک زیر چشم نقش داشته باشند. در بیشتر موارد ، آنها هیچ دلیلی برای نگرانی نیستند و نیازی به مراقبت پزشکی ندارند.

عوامل اصلی تیرگی و گودی زیر چشم

خستگی
خستگی بیش از حد ، خستگی شدید و یا فقط ماندن چند ساعت از خواب در روز طبیعی شما می تواند باعث ایجاد سیاهی و گودی در زیر چشمان شما شود. کمبود خواب می تواند باعث لکه دار شدن پوست شما و رنگ پریده شود و باعث می شود بافت های تیره و رگ های خونی در زیر پوست شما ظاهر شود.

کمبود خواب همچنین می تواند باعث ایجاد مایعات در زیر چشمان شما شود و باعث پفی شدن آنها شود. در نتیجه ، حلقه های تیره ای که می بینید ممکن است سایه هایی باشند که توسط پلکهای پفی شما ریخته می شود.

سن
پیری طبیعی یکی دیگر از دلایل عمده حلقه های تاریک و گودی در زیر چشمان شماست. هرچه پیرتر می شوید ، پوست شما نازک تر می شود. شما همچنین چربی و کلاژن مورد نیاز برای حفظ خاصیت ارتجاعی پوست خود را از دست می دهید. با این اتفاق ، رگ های خونی تیره در زیر پوست شما نمایان تر می شوند و باعث تاریک شدن ناحیه زیر چشم شما می شوند.

خستگی چشم
خیره شدن به صفحه تلویزیون یا رایانه شما می تواند باعث ایجاد فشار چشمگیری در چشم شما شود . این فشار می تواند باعث بزرگ شدن رگ های خونی اطراف چشم شما شود. در نتیجه ، پوست اطراف چشم شما می تواند تیره شود.

آلرژی
واکنش های آلرژیک و خشکی چشم می تواند باعث ایجاد سیاهی و گودی شود. هنگامی که واکنش آلرژیک دارید ، بدن شما هیستامین ها را به عنوان پاسخ به باکتری های مضر آزاد می کند. به غیر از ایجاد علائم ناراحت کننده – از جمله خارش ، قرمزی و پف چشم ، – هیستامین ها باعث می شوند رگ های خونی شما گشاد شده و در زیر پوست شما نمایان تر شود.

آلرژی ها همچنین می توانند میل شما به مالش و خراش پوست خارش اطراف چشم را افزایش دهند. این اقدامات می تواند علائم شما را بدتر کند و باعث التهاب ، تورم و شکسته شدن رگ های خونی شود. این می تواند منجر به سایه های تیره زیر چشم شما شود.

کم آبی
کم آبی بدن یک دلیل شایع در محافل تیره زیر چشم شماست. هنگامی که بدن شما مقدار مناسب آب را دریافت نمی کند ، پوست زیر چشم شما شروع به تیره و گود شدن میکند و این به دلیل نزدیکی آنها به استخوان زیرین است.

قرار گرفتن بیش از حد در زیر خورشید
قرار گرفتن در معرض خورشید می تواند باعث شود بدن شما مقدار زیادی ملانین تولید کند ، رنگدانه ای که رنگ پوست شما را فراهم می کند. بیش از حد خورشید – به ویژه برای چشم شما – می تواند باعث تیره شدن رنگدانه در پوست اطراف شود.

ژنتیک
تاریخچه خانواده همچنین در ایجادسیاهی و گودی زیر چشمان شما نقش دارد. این می تواند یک صفت ارثی باشد که در اوایل کودکی دیده می شود و ممکن است با افزایش سن بدتر شود یا به آرامی از بین برود. تجویز به سایر شرایط پزشکی – مانند بیماری تیروئید – همچنین می تواند باعث ایجاد گودی و تیرگی در زیر چشم شما شود.

بهترین درمان برای درمان گودی زیر چشم استفاده از کرم لیپوفیلر ژیورل هست.کرم لیپوفیلر ژیورل فرانسه با دارای بودن مواد لیپو فیلر، هیالورونیک اسید و هیدروکسی پرولین باعث درمان گودی زیر چشم و درمان انواع چین چروک های پوست صورت می شود. کرم لیپوفیلر ژیورل فرانسه، بخاطر مواد تقویت شده Bio-calcium و هیالورونیک اسید اولترا فرگمنت (برای نفوذ عمقی در پوست) باعث افزایش قابل توجه شفافیت و رطوبت و جوانی در پوست می شود.
ترکیب این فیلر از نوعی ماده معدنی که مشابه ترکیب طبیعی موجود در استخوان انسان است که از قوی ترین فیلر‌های موجود بوده و برای پر کردن شیار‌های عمیق تر استفاده می‌گردد. از این فیلر برای گونه گذاری و پر کردن حاشیه‌های صورت هم استفاده می‌شود.

برخی از خواص کرم لیپوفیلر ژیورل فرانسه:
– حاوی اسید هیالورونیک و ADIpofil فیلر با جذب سریع
– گونه گذاری و حجم دهی صورت
– درمان گودی زیرچشم
– رفع لیپوآتروفی (تحلیل چربی های زیر پوست) و بازگرداننده فرم اولیه چهره– اثر سفت کننده و لیفتینگ فوری با داشتن هیدروکسی پرولین
– فرمولاسیون فاقد پارابن، ساختار کرمی ابریشمی با رایحه دلپذیر
– عملکردی شبیه فیلر تزریقی برای گونه گذاری، حجم دهی صورت و پر کردن چین و چروک (قابل استفاده روی خطوط عمیق چهره مانند خط اخم، خنده، پنجه کلاغی و…)
– آنتی اکسیدان و محافظت کننده از پوست در برابر پیری ناشی از آفتاب
– جوان ساز قوی پوست
– ساخت فرانسه

برای دیدن متن کامل و خرید کرم لیپوفیلر ژیورل اینجا را کلیک کنید .

گودی زیر چشم درمان,گودي زير چشم,گودی زیر چشم در مردان,گودی زیر چشم از چیست,گودی زیر چشم نشانه چیست, سياهي دور چشم,سیاهی دور چشم نشانه چیست,درمان سیاهی دور چشم

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید