09308665973
14 سال هست با شماییم
  10 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه روز پدر تا 16 بهمن  
بوتاکس خط خنده
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

بوتاکس خط خنده


خطوط لبخند چیست؟

خطوط لبخند ، که بعضی اوقات خطوط خنده نامیده می شوند ، انواع چین و چروک هایی هستند که عمدتا در اطراف کناره های دهان ایجاد می شوند. گاهی اوقات خطوط لبخند نیز می تواند در اطراف چشم شما ایجاد شود. وقتی لبخند می زنید بیشتر به چشم می آیند.

با افزایش سن ، ممکن است این نوع چین و چروک ها اجتناب ناپذیر باشند. با این حال ، شما گزینه های زیادی برای کمک به خلاص شدن از آنها دارید.

چه عواملی باعث ایجاد خطوط لبخند می شوند؟

علل اصلی خطوط لبخند عبارتند از:

از دست دادن قابلیت ارتجاعی (کلاژن)
پوست خشک
ژنتیک
سیگار کشیدن
آسیب خورشید

چگونه می توانم از خط لبخند جلوگیری کنم؟

برخی از دلایل خطوط خنده ممکن است با عادات خوب زندگی در بزرگسالی جلوگیری شود. به عنوان مثال ، می توانید هر روز از کرم ضد آفتاب استفاده کنید تا از ایجاد چین و چروک هایی که به آسیب آفتاب مربوط می شوند ، جلوگیری کنید.

مرطوب نگه داشتن پوست نیز بسیار پیش می رود ، چه از قبل خط لبخند داشته باشید و چه نداشته باشید. حتماً روزانه مقدار زیادی آب بنوشید و از نوشیدن زیاد کافئین یا الکل خودداری کنید – هر دو دارای اثرات ادرار آور هستند.

صورت خود را یک یا دو بار در روز بشویید و با مرطوب کننده متناسب با نوع پوست خود این کار را دنبال کنید. این نکات را بررسی کنید که برنامه زیبایی ضد پیری شما را دگرگون می کند.

ورزش و رژیم غذایی گیاهی نیز می تواند به سلامت پوست کمک کند.

اگر برای ترک سیگار به دلیل دیگری نیاز داشتید ، بدانید که کنار گذاشتن این عادت اکنون می تواند از بروز چین و چروک های آینده از جمله خطوط لبخند جلوگیری کند. اگر برای ترک کردن مشکل دارید ، این برنامه ها کمک می کنند.

وقتی صحبت از خط لبخند می شود ، گزینه های درمانی متنوعی وجود دارد.

پرکننده های تزریقی
مواد پرکننده تزریقی از جمله گزینه های برتر برای افرادی است که می خواهند بدون جراحی از خط لبخند خلاص شوند. بسیاری از آنها از اسید هیالورونیک ساخته شده اند و در شکافی که از دهان به بینی شما می رود تزریق می شوند. این اثرات بلافاصله قابل توجه هستند ، اما اگر نتایج را دوست ندارید می توانید آنها را معکوس کنید. برخی از نام های تجاری رایج شامل Juvéderm و Restylane است. نتایج به طور معمول چندین ماه طول می کشد. با این حال ، تصور می شود که پس از تزریق مکرر ، ممکن است مقداری از بافت اسکار باقی بماند که باعث ایجاد اثر پایدارتر تری می شود. مواد پرکننده دیگری مانند Radiesse که از هیدروکسی آپاتیت کلسیم ساخته شده است و Sculptra که از پلی-ال- لاکتیک اسید ساخته شده است ، ممکن است نتایج ماندگار تری داشته باشد و می تواند به صورت عمیق تری در بافت های صورت تزریق شود.

بوتاکس
سموم بوتولینوم (بوتاکس ، دیسپورت و زئومین) نیز پرکننده های تزریقی هستند ، اگرچه عملکرد آنها متفاوت است. متخصص پوست شما این ماده را با یک سوزن کوچک به محل مورد نظر تزریق می کند. این مواد با تضعیف عضلات در ناحیه داده شده کار می کنند ، که باعث می شود خطوط و چین و چروک ها آرام تر و کمتر قابل توجه باشند. شما می توانید نتایج را در طی چند روز پس از تزریق اولیه مشاهده کنید.
تزریق بوتاکس ممکن است توسط متخصص پوست ، چشم پزشک یا جراح پلاستیک انجام شود. زمان بهبودی نسبتاً کوتاه است و شما باید بتوانید فعالیت های عادی خود (از جمله ورزش) را پس از ۲۴ ساعت از سر بگیرید. برخی از عوارض جانبی شایع شامل سردرد و قرمزی یا تحریک در محل تزریق است.

بهترین درمان که میتوانیم برای درمان چروک معرفی کنیم استفاده از کرم های موضعی هست که در ادامه معرفی میکنیم

برای دیدن متن کامل و خرید اینجا را کلیک کنید
خط خنده با بوتاکس,خط خنده با ژل,خط خنده و تزریق ژل,خط خنده عمیق,چروک ,چروک پیشانی

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید