09308665973   راهنمای خرید 
12 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت کارت ب کارت یا آنلاین  
چگونه پا و کمر درد را درمان کنیم؟
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

چگونه پا و کمر درد را درمان کنیم؟

هر ساله تقریبا ۱۸ میلیون بیمار به خاطر درد زانو نزد پزشک یا به بیمارستان می  روند. خوشبختانه راه های زیادی برای درمان زانو درد به طور موفق و بازگشت به یک سبک زندگی فعال  و پرجنب و جوش وجود دارد.

درد زانو شایعترین مشکل سیستم اسکلتی عضلانی است که موجب میشود مردم به پزشک مراجعه کنند. در جوامع امروزی که از یک طرف آمادگی جسمانی مردم کم شده و از طرف دیگر آسیب های ورزشی بیشتر شده است زانو درد بیشتر از قبل دیده میشود.

در اکثر درد های زانو التهاب در بافت های مفصلی وجود دارد و صرفنظر از علت درد، هدف مشترک درمان کاهش التهاب است. بدنبال هر آسیبی به مفصل زانو، موادی در محیط مفصل آزاد شده که التهاب ایجاد میکنند. این مواد خود موجب آسیب بیشتر به بافت های زانو شده که موجب ایجاد یک دور باطل با بازخورد مثبت میشود یعنی شدت درد مرتبا بوسیله خودش افزایش پیدا میکند. التهاب ایجاد شده موجب ادامه و پیشرفت درد زانو میشود. برای شکستن این دور باطل و کاهش درد باید از ادامه ایجاد آسیب های جدید جلوگیری کرد و موادی را که موجب التهاب میشوند به نحوی کنترل کرد.زانو درد، درد مفصل است و در هر سن و هر دو جنس شایع است.علت اصلی دردزانو، آسیب دیدگی، تصادف یا آرتریت روماتوئید است. علت دیگر زانو درد کمبود کلسیم در استخوان ها و فشار زیاد روی زانو است. علایم زانو درد ورم، درد و عدم انعطاف پذیری آن است. در صورت تداوم دردزانو باید به پزشک مراجعه کنید.

برای تسکین درد و درمان قطعی گرفتگی عضلات و محکم کردن استخوان شما را با دو داروی کاملا گیاهی و طبیعی آشنا میکنیم .

شیره سقز سفید

مشخصه ها:
-درمان واریس
– درمان استخوان درد
– درمان پا درد
– درمان گرفتگی عضلات و ماهیچه ها
– درمان آرتروز
– درمان سیاتیک
– درمان زانو درد
– درمان روماتیسم
– درمان دردهای مزمن
– درمان کمر درد
– کمک به ترمیم محل شکستی استخوان

برای دیدن متن کامل و خرید اینجا را کلیک کنید .

درد مفاصل پا دست کمر درمان ارتروز رماتیسم انگشت شکستگی استخوان شیره سقز بهترین قویترین واریس کرم پماد روغن درمان درد پاشنه پا درمان درد پاها درمان درد پا و زانو درمان درد پایین کمر درمان درد پای دیابتی درمان درد پا در دوران بارداری درمان درد پا بعد از شکستگی درمان درد پا و کمر درمان درد پا با عسل درمان درد پا در کودکان درمان درد پا با داروهای گیاهی درمان درد مفاصل انگشت دست درمان درد مفاصل و استخوان درمان درد مفاصل انگشتان دست درمان درد مفاصل زانو درمان درد مفاصل پا درمان درد مفاصل مچ دست درمان درد مفصل شانه درمان درد مفاصل با گیاهان دارویی درمان درد مفاصل دست

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید