09308665973
14 سال هست با شماییم
  10 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه روز پدر تا 16 بهمن  
ضدلک های پاکستانی ممنوع
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

ضدلک های پاکستانی ممنوع

متاسفانه اخیرا شاهد مصرف کرم های بنام کرم های ضدلک پاکستانی از طرف مشتریانی شدیم که این کرم ها بصورت دست ساز درست می شوند و با عنوان ضدلک های قوی بفروش می رساند. باید توجه کنید این کرم ها که با نام های مختلف اعم از فائزه، گوری و… قاچاق یا دست ساز در جنوب کشور وارد بازار شده هست آسیب جدی بر ملانین های پوست وارد می کند. این کرم ها حاوی درصد بالایی از هیدروکینون و مواد لایه بردار ترتینوئین هست. در زمان مصرف کرم بخاطر هیدرکینون بالا، ترشح ملانین پوست را کاملا متوقف می کند. وظیفه ملانین ایجاد رنگدانه پوست هست که وقتی ترشح نشه باعث سفید شدن پوست و محو لک می شود و با قطع کردن مصرف کرم های ضد لک پاکستانی دوباره ملانین با شدت بیشتر ترشح میشه که لک ها و کل چهره تیره تر از قبل می شود و همچنین با لایه برداری قوی ترتینوئین پوست مستعد لک آفتاب می شود.

توصیه که برای مردم عزیزمان داریم اینکه از کرم های مشابه اسم های فائزه، گوری و… که برای درمان لک وارد بازار شده هست استفاده نکنند.

 

ادامه این مطلب بروز شده درتاریخ ۹۷/۰۸/۲۲

امروز از یکی از سایت های فروش کرم های پاکستانی با ما تماس گرفته شد و گفتن چرا به مردم دروغ میگیم که عارضه دارند و حتی تو سایت خودشون یه توضیحاتی دادند که این محصولات پاکستانی ضرر نداره. دوستان ما بخاطر سلامتی خودتان میگیم میتونید تو سایت های خارجی هم عوارض هیدروکینون رو جستجو کنید hydroquinone Complications .

ما گفتیم پاکستانی ها هیدروکینون دارند ایشون در جواب میگن هیدروکینون در داروخونه ها هم هست. هیدروکینون های داروخونه ایی ۲% فوقش ۴ % هستن که باز خطرناکن. ولی هیدروکینون موجود در کرم پاکستانی بالای ۱۰% به همراه ترتینوئین با دوز خیلی بالا که تنها در جهان دوز ۰٫۰۲۵ درصد استاندارد هست در حالی که در پاکستانی ها بالای ۲ درصد هستش. هیدروکینون یه ماده بسیار سمی و خطرناک هست که در صورت ناعلاج بودن مشکل پوستی بخاطر اعتماد به نفس شخص در اروپا تجویز میشه و خیلی با احتیاط. بله متاسفانه در کشور ما این ماده به راحتی قابل دسترسی هست.

ما قصد نداریم در این مطلب علیه محصول خاصی بحث کنیم تا فروش نشه. اعتقادی به همچنین رقابتی نداریم که بیاییم با محصولی خطرناک پاکستانی رقابت کنیم. ما میخواهیم مردم متوجه عوارض شدید این کرم های پاکستانی شوند.  به مردم الکی میگن اینا هولوگرام داره مگه با هولوگرام به بی خطر بودن محصول میشه پی برد؟

برای این فروشگاههایی که این کرما رو میفروشند توصیه میکنم با پوست مردم بازی نکنند. کرم های مجاز رو فروش کنند. ما قصد تخریب سایت یا محصولی را نداریم. موفق باشید.

در زیر لینک یک مقاله خارجی رو براتون قرار میدم که عوارض این ماده هیدروکینون رو توضیح میده. برای مشاهده اینجا کلیک نمایید

 

کرم پاکستانی کرم فائزه کرم گوری کرم حسن ترک کنزه

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید