09308665973
14 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت کارتی یا آنلاین  
درمان تعریق بدن
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان تعریق بدن


تعریق بیش از حد مشکلی نسبتاً شایع است که بین ۵ تا ۲۰% افراد را در جوامع مختلف آزار می دهد. در اصطلاح علمی به این تعریق زائد “هیپرهیدروز” گفته می شود. در یک فرد طبیعی به طور متوسط بیش از دو میلیون غده ی عرق بر سطح پوست بدن منتشر شده است.
بغل میزان تعریق ممکن است بسیار متغیر باشد و تعیین حد مشخصی برای حجم تعریق طبیعی در یک فرد کار ساده ای نیست، ولی به اختصار باید گفت هر زمان تعریق فراوان برای فردی مشکل ساز باشد و مانع فعالیت های روزمره ی زندگی وی گردد یا باعث شرمساری او گردد، “هیپرهیدروز” وجود دارد.
این مشکل در کف دست، کف پا و زیر بغل بیشتر شیوع دارد ولی گاهی در کمر، سینه، کشاله ی ران یا سایر نقاط بدن نیز دیده می شود. این نوع تعریق خود به خود ایجاد می شود و با تعریق ناشی از استرس یا اضطراب تفاوت دارد.
مبتلایان به این مشکل از اینکه نمی توانند به دیگران دست دهند یا با ریزش عرق بیش از حد از دست ها نتوانند کارهای چون نوشتن یا تایپ کردن را انجام دهند و یا به علت خیس شدن زیربغل یا بدن نتوانند در جامعه به راحتی فعالیت کنند، در عذاب هستند.
درمان های متعددی برای این مشکل وجود دارند که می توان از آن جمله به مورد زیر اشاره کرد: استفاده از اسپری ها یا رول های ضدتعریق، داروهای موضعی تهیه شده از کلرید آلومینیوم، تزریق بوتاکس و برخی داروهای خوراکی.

صابون ضدعرق لیلاک بلژیک
برخی از موارد کاربرد صابون لیلاک :
– ضد تعرق اضافی بدن
– از بین بردن بوی بد بدن
– درمان قارچ پوستی
– درمان خارش و سوزش پوست
– حاوی TCC و سولفور
– ضد جوشهای مقاوم به درمان بدنی
– درمان حساسیت و کهیر پوستی
برای خرید صابون ضد عرق لیلاک اینجا کلیک نمایید

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید