09308665973
14 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت کارتی یا آنلاین  
قویترین کرم ترمیم کننده پوست
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

قویترین کرم ترمیم کننده پوست

انگار امروزه مد شده است که هر دردی را با کمک لیزر درمان کنند از درمان موهای زائد گرفته تا درمان جای زخم.خیلی از افراد برای بازگرداندن زیبایی پوستشان که دارای جای زخم ناشی از تصادف ، زایمان و .. است به لیزر متوسل می شوند.
بعضی از مواقع در اثر خراشیدگی پوست به یک سطح خشن یا سوختگی های ملایم یا آفتاب سوختگی، فقط لایه رویی پوست (اپیدرم) یا قسمت میان پوست (درم) آسیب می بیند. اگر به خوبی از این نوع زخم مراقبت کنید خود به خود درمان می شود و هیچ آثاری از جای زخم باقی نمی ماند فقط ممکن است پوست این ناحیه دچار لک شود که درمان آن پرهیز از نور آفتاب و استفاده از ضدآفتاب های مناسب می باشد.
اگر زخمی عمیق باشد، به طوری که درم و حتی چربی ها و عضلات را درگیر کند، قطعا با جوشگاه همراه است اما براساس وسعت زخم و نحوه ایجاد آن، جوشگاه متفاوت خواهدبود. اگر زخم و پارگی منظم باشد و بخیه بخورد جای کمی باقی خواهد ماند اما اگر بخیه نزنیم ممکن است به دلیل فاصله ای که بین لبه های زخم می افتد، اصطلاحا گوشت اضافه یا جوشگاه های ضخیم ظاهر شود. بنابراین برای زخم های عمیق بهتر است به خوبی ضد عفونی شده و بخیه زده شود و بعد از برداشتن بخیه از کرم ترمیم کننده کالی درم استفاده بشود.
جای زخم خوب می شود یا نه ؟
هیچ کس دوست ندارد جای زخم تا آخر عمر بر روی پوستش بماند و البته اشخاصی هم هستند که وقتی زخمی بر روی پوست ایجاد می شود فکر می کنند باید تا اخر عمر تحمل کنند و چاره ای برای درمان جای زخم وجود ندارد.البته متخصصان تلاش های زیادی می کنند تا درمان قطعی و اصولی برای از بین بردن جای زخم و بخیه پیدا کنند که یکی از این موارد کرم ترمیم کننده کالی درم می باشد.
این کرم محصول فرانسه حاوی عصاره درخت گل ابریشم (میموزا) و لیپوزوم vit E دارای اثر ترمیم کننده قوی پوست بعد از لیزر، میکرودرم ابرژن، افتاب سوختگی، از بین بردن جای خراش های پوستی و جای زخم و بخیه است. عصاره درخت گل ابریشم باعث تسریع بازسازی سلولی بعد از کشیدن بخیه و ترمیم پوست بدون کلوئید(گوشت اضافه) می شود. ویتامین E موجود در کرم تاثیر بهبودی لایه های پوستی را افزایش می دهد.
کرم همچنین بخاطر خواص ترمیم کننده پوست از پیری زودرس پوست جلوگیری کرده و باعث درمان چروک سطحی تا متوسط پوست می شود.شما را در ادامه با این کرم آشنا می کنیم.

کرم ترمیم کننده اسکار سیکالو ژان داوز فرانسه
برخی از خواص کرم ترمیم کننده اسکار ژان داوز فرانسه:
– درمان انواع اسکارهای کلوئیدی کهنه و جدید
– درمان برامدگی جای برش تیغ
– درمان جای سوختگی
– درمان اسکارهای جای جوش
– درمان گودی ابله مرغان و جوش و…
– درمان جای عمل جراحی
– جای عمل بعد از عمل زیبایی بینی
– ترمیم کننده قوی بعد از لیزر، میکرو، پلکسر و…
– رفع عوارض(لک، تیرگی، سوختگی) روش های تهاجمی مانند لیزر، میکرو، پلکسر
– درمان اسکین تگ یا منگوله پوستی
برای خرید کرم انتی اسکار ژان داوز اینجا کلیک نمایید

کرم ترمیم کننده پرکوپس فرانسه
برخی از خواص کرم پرکوپس فرانسه:
– درمان کبودی، خون مردگی بخاطر ضربه یا تزریق مثل بوتاکس و…
– بهبود زخم ها بعد از لیزر، میکرو، پلکسر و…
– بهبود التهابات بعد از کارهای تهاجمی مثل پلکسر، لیزر و…
– درمان جای لک قهوه ایی پلکسر، لیزر و…
– برطرف کننده کبودی بعد از جراحی بینی
– برطرف کننده تورم و کبودی ناشی از ضربات به صورت و بدن
– درمان قرمزی پوست
– درمان نازکی پوست
– حاوی گیاه آرنیکا و رزماری
برای خرید کرم پرکوپس اینجا کلیک نمایید
کرم ترمیم کننده پوست,کرم ترمیم کننده جای جوش,کرم ترمیم کننده جای خال,کرم ترمیم کننده اون,کرم ترمیم کننده بعد از لیزر,کرم ترمیم کننده جای لیزر,کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون,کرم ترمیم کننده میموزا,قویترین کرم ترمیم کننده پوست,درمان جای زخم,درمان جای زخم روی صورت,درمان جای زخم صورت,درمان جای زخم جوش,درمان جای زخم سالک,درمان جای زخم قدیمی,درمان جاي زخم روي صورت,درمان جای زخم ابله مرغان,درمان اسکار پوست صورت,,درمان خانگی اسکار پوست,درمان گیاهی اسکار پوست,درمان اسکار های پوستی,درمان جای بخیه با طب سنتی,درمان جای بخیه در صورت,درمان جای بخیه با لیزر,درمان جای بخیه سزارین,درمان جای بخیه عمل بینی,درمان جای بخیه قدیمی,درمان جای بخیه روی صورت,درمان جای بخیه لب شکری,درمان جای بخیه در کودکان,درمان جاي بخيه

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید